اجتماعی استان تصاویر

دپوی نخ های احتکاری ۴۰ میلیاردی در یک انبار

دپوی نخ های احتکاری ۴۰ میلیاردی در یک انبار

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

فرمانده انتظامی استان از کشف ۵۰ تُن نخ پنبه ای یسندگی مرغوب احتکار شده به ارزش ۴۰ میلیارد ریال با هوشمندی ماموران پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی خبر داد.

سردار محمدرضا میرحیدری درگفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشرافیت و هوشمندی بالای خود از احتکار محموله بزرگی نخ ریسندگی در یکی از انبارهای سطح شهر اصفهان مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از شناسایی انبار و کسب اطمینان از درستی موضوع طی هماهنگی با مرجع قضائی از این انبار بازدید به عمل آورده و در نهایت ۵۰ تُن نخ پنبه ای ریسندگی مرغوب احتکار شده را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه ارزش محموله مکشوفه برابر ارزیابی کارشناسان مربوطه بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال است اظهار داشت: بررسی های صورت گرفته حاکی از این بود که نخ های ریسندگی از فروردین ماه سال ۱۴۰۱ به انبار وارد شده و تا کنون هیچ گونه خروجی به بیرون نداشته است که در نهایت محموله مذکور توقیف و پرونده آن نیز برای انجام اقدامات قانونی به مرجع رسیدگی کننده ارسال شد.

سردار میرحیدری با هشدار به احتکار کنندگان کالاهای اساسی و مورد نیاز بازار به ویژه اقلام و قطعات کارخانجات و کارگاه های تولیدی گفت: در سالی که به نام مهار تورم، رشد تولید نامگذاری شده پلیس با کسانی که از طریق قاچاق و احتکار کالاهای اساسی باعث افزایش تورم و همچنین توقف در حرکت پرشتاب کارگاه های تولیدی شوند برخورد قاطع و قانونی می کند و از شهروندان نیز می خواهیم هرگونه اطلاعات در این زمینه ها را از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

محمد امین اقتصاد

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *