معاون وزیر بهداشت: افزایش ابتلای کودکان به کرونا / پیک شیوع ویروس در سه استان مازندران، خراسان رضوی و فارس

آخرین آمار کرونا در ایران، ۳۰ تیر ۹۹ : جان باختن ۲۱۷ نفر دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته / مجموع فوتی‌ها به ۱۴۴۰۵ نفر رسید / با ثبت ۲۴۱۴ مورد جدید ابتلا، تعداد مبتلایان به ۲۷۶۲۰۲ نفر افزایش یافت

دکتر لاری سخنگوی وزارت بهداشت: از دیروز تا امروز ۳۰ تیر ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۴۱۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۶۴۱ نفر از آنها بستری شدند.

به گزارش پایگاه خبری احوال نیوز ، ، لاری گفت: مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۲۷۶ هزار و ۲۰۲ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۱۷ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴ هزار و ۴۰۵ نفر رسید.
بیشتر بخوانید:

ممکن است کرونا برای مدتی اختلال باروری ایجاد کند

معاون وزیر بهداشت: افزایش ابتلای کودکان به کرونا / پیک شیوع ویروس در سه استان مازندران، خراسان رضوی و فارس

۲۵ میلیون ایرانی طبق تخمین‌ها نسبت به کرونا ایمن شده‌اند / ۵۰ درصد افرادی که با این بیماری تماس داشتند، هیچ علامتی ندارند

وی افزود: خوشبختانه تا کنون ۲۴۰ هزار و ۸۷ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.  ۳۵۸۳ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون دو میلیون و ۱۷۵ هزار و ۲۱۷ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

سخنگوی وزارت بهداشت تاکید کرد: وضعیت استانهای قرمز و هشدار در کشور همانند روزهای گذشته است و کماکان مهمترین توصیه ما، استفاده از ماسک، رعایت فاصله گذاری و اجرای پروتکل های بهداشتی است.

محمد امین اقتصاد

انتهای پیام/*



دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *