• ۞ امروز چهارشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۰:۲۷
 • مردم قدردان سپاه بوده و هستند

   

  استاندار اردبیل:

  مردم قدردان سپاه بوده و هستند

  استاندار اردبیل گفت: مردم ایران اسلامی قدردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده و مدافع و همراه این نیروی مردمی هستند.

  به گزارش پایگاه خبری احوال نیوز ، از برنا اکبر بهنامجو در دیدار با فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) با اشاره به اقدام سردمداران آمریکا در قرار دادن سپاه در فهرست گروه های تروریستی افزود: این اقدام شیطان بزرگ جای تعجب ندارد و ما این انتظار را از دشمن داشتیم چرا که سپاه دقیقا در نقطه مقابل خوی استکباری آمریکا و صهیونیست‌ها ایستاده است.

  وی بیان کرد: سپاه در سوریه، عراق، لبنان و یمن که آمریکا برای سلطه گری تلاش می‌کند، یار و یاور آزادیخواهان جهان است و مدیریت اوضاع را در دست دارد.

  استاندار اردبیل تاکید کرد: خوشحالیم که سپاه به عنوان یاور مظلومان جهان با اقتدار ایستاده و خواهد ایستاد و بر عهد و پیمان خود با مرام امام حسین(ع) پایبند بوده و تا پای جان وفادار خواهد ماند.

  وی نهاد مقدس سپاه را یادگار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) برای حفاظت از دستاوردهای انقلاب عنوان کرد و ادامه داد: نامگذاری سالروز میلاد حضرت امام حسین(ع) به نام روز پاسدار به حق و زیبنده پاسداران انقلاب اسلامی است.

  او تاکید کرد: در داخل کشور هم هر جایی که مشکلی به وجود آمده، سپاه حضور یافته و همواره دست مردم را گرفته و سیل اخیر نیز به یاری مردم شتافته و همراهی خود با مردم را نشان داده است.

  استاندار اردبیل همچنین به مناسبت فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت امام حسین(ع) و روز پاسدار و نیز فرخنده میلاد حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز پیامی صادر کرده و این دو مناسبت را به تمامی اهالی ولایی استان، به خصوص پاسداران و جانبازان غیور و خانواده های محترم آنها تبریک و تهنیت گفت.

  وی در این پیام، صلابت امروز نظام اسلامی را مرهون جانفشانی انسان هایی عنوان کرد که با الگو گرفتن از فرهنگ غنی عاشورایی و تمسک به سیره تابناک حضرت اباعبدالله الحسین(ع )، این مسیر پرتلاطم را هموار ساختند و برگ های زرین دیگری بر تاریخ این سرزمین الهی افزودند.

  استاندار اردبیل همچنین به مناسبت روز پاسدار و روز جانباز از ایثارگری ها و رشادت های شهدا قدردانی کرده و با خانواده شهدا و فرماندهان پاسدار دیدار کرد.

  بهنام جو با حضور در منزل شهید خوش لحنی و سرهنگ پاسدار عبدالحکیم معصومی از فرماندهان دفاع مقدس و معاون نیروی انسانی سپاه حضرت عباس(ع) استان با وی دیدار کرده و سالروز میلاد با سعادت حضرت امام حسین(ع) و روز پاسدار را تبریک گفت.

  انتهای پیام/*

  

  دیدگاهتان را بنویسید