پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان به منظور تکمیل کادر مورد نیاز خود استخدام می کند

پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان به منظور تکمیل کادر مورد نیاز خود استخدام می کند

استخدام نیرو در پلیس آگاهی اصفهان

پایگاه خبری احوال نیوز ، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از استخدام نیرو برای بکارگیری در مقطع افسری و درجه داری در این پلیس خبر داد.

سرهنگ” حسین تُرکیان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان به منظور تکمیل کادر مورد نیاز خود در مقطع افسری و درجه داری از بین برادران علاقمند و واجد شرایط استخدام می کند.

وی داشتن مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی در تمامی رشته های نظری، فنی و کار و دانش، داشتن حد اقل ۱۷۰ سانتی متر قد، متولدین سال ۷۴ به بعد و حد اقل معدل ۱۴ برای دیپلم یا پیش دانشگاهی برای تمامی رشته ها را از جمله شرایط اختصاصی استخدام عنوان کرد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با بیان فرزندان نیروهای مسلح، بستگان درجه یک خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران، دارندگان مقام در المپیادهای علمی استانی و کشوری، دارا بودن حداقل یکسال بسیجی فعال، دارا بودن حکم قهرمانی استانی یا کشوری در ورزش های انفرادی و حافظان حداقل یک جزء قرآن در اولویت استخدام خواهند بود گفت: در صورت داشتن یکی از این شرایط معدل دیپلم و یا پیش دانشگاهی داوطلبان تا نمره ۱۲ نیز مورد پذیرش خواهد بود.

سرهنگ تُرکیان گفت: دانش آموزانی که در خرداد ماه سال جاری مدرک دیپلم خود را دریافت می دارند، برای ثبت نام مقدماتی در مقطع درجه داری می توانند با آخرین کارنامه تحصیلی خود اقدام کنند.

این مقام انتظامی بیان کرد: علاقمندان می توانند برای ثبت نامه به پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان واقع در خیابان قائمیه مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۲۱۸۲۴۶۰۴ و ۲۱۸۲۴۶۵۸ تماس حاصل نمایند.

محمد امین اقتصاد

انتهای پیام/*دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *