امیری خراسانی: طبق اعلام معاونت توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان مجوز فعالیت بانوان در پاورلیفتینگ صادر شد .

امیری خراسانی سرپرست فدراسیون:مجوز فعالیت بانوان در پاورلیفتینگ صادر شد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز سایت رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام اعلام کرد :محمد تقی امیری خراسانی سرپرست فدراسیون طبق اعلام معاونت توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان مجوز فعالیت بانوان در رشته پاورلیفتینگ صادر شده است.

💢وی افزود: از تیرماه سال۹۶ فدراسیون طی نامه ای به معاونت وقت بانوان وزارت خواستار ارایه مجوز برای فعالیت قانونی بانوان در رشته پاورلیفتینگ همراه با رعایت تمامی موازین شرعی شدند و از مدتی قبل هم ما به طور جدی تری پیگیر دریافت این مجوز از وزارت خانه بودیم که طبق اعلام معاونت توسعه ورزش بانوان این مهم به ثمر نشست.

💢امیری خراسانی ادامه داد: پس از تایید هیات رییسه فدراسیون، نایب رییس بانوان نیز موظف است تا پیرامون چگونگی این ورزش بررسی کرده و برای ایجاد ساز و کار مناسب جهت شروع فعالیت این ورزش برنامه ریزی مناسب داشته باشد.

💢سرپرست فدراسیون در پایان خاطر نشان کرد: به زودی لباس پاورلیفتینگ بانوان تحویل نایب رییس بانوان فدراسیون خواهد شد و از آن رونمایی خواهیم کرد.

💢شایان ذکر است دکتر امیری خراسانی اعلام نکردند که پاور لیفتینگ بانوان قرار است زیر نظر چه سازمان بین المللی فعالیت داشته باشد زیرا در فدراسیون جهانی پاورلیفتینگ در سال ۲۰۱۵ لباس بانوان توسط ریاست فدراسیون اسیا برای کشورهای مسلمان طراحی و به تصویب فدراسیون جهانی رسید..

مهدی وزیری

انتهای پیام/+



دیدگاهتان را بنویسید