بخت گشایی با پرداخت ۷۰ میلیون ریال در شاهین شهر !/ دختران دم بخت را جذب و از آنان کلاه برداری می کرده

بخت گشایی با پرداخت ۷۰ میلیون ریال در شاهین شهر !/ دختران دم بخت را جذب و از آنان کلاه برداری می کرده 

پایگاه خبری احوال نیوز ،  رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان ، از دستگیری زن دعانویسی که به بهانه بخت گشایی از دختران دم بخت کلاه برداری می کرد خبرداد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ” حسین ترکیان” با بیان این خبر اظهار داشت: ماموران اداره جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر، در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر کلاه برداری  از آنان موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد، زنی دعانویس و رمال به بهانه بخت گشایی، دختران دم بخت را جذب کرده و مبالغ قابل توجهی را از آنان اخذ و با این شیوه از آنان کلاه برداری می کرده است.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان تصریح کرد: ماموران پس از تکمیل تحقیقات با هماهنگی مقام قضائی وارد منزل فرد مذکور شده و ضمن دستگیری متهم،  اقلام و ادوات مربوط به رمالی و دعانویسی را کشف کردند.

سرهنگ ترکیان با بیان اینکه تا کنون ۲ نفر از شاکیان به پلیس آگاهی  مراجعه کردند گفت: این افراد در تحقیقات صورت گرفته عنوان کردند که برای بخت گشایی، هر کدام مبلغ ۷۰ میلیون ریال به متهم پرداخت کرده بودند که فرد مذکور پس از دریافت وجه دیگر پاسخگوی آنان نبوده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اعتراف صریح زن دعانویس و رمال به بزه انسابی خود گفت: در این خصوص پرونده تشکیل و متهم برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه برابر قانون رمالی و دعانویسی جرم بوده و با متخلفان برخورد می شود اظهار داشت: این گونه اقدامات بیشتر جنبه کلاه برداری دارد و شهروندان بایستی از مراجعه به افراد مذکور خودداری کرده و در صورت مشاهده موضوع را ازطریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/*دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *