هشدار پلیس آگاهی از سرقت کرونا / سرقت از منازل مردم با شگرد بررسی ابتلای ساکنان به بیماری کرونا

هشدار پلیس آگاهی از سرقت کرونا / سرقت از منازل مردم با شگرد بررسی ابتلای ساکنان به بیماری کرونا

 

پایگاه خبری احوال نیوز ،  رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در خصوص سرقت از منازل مردم با شگرد بررسی ابتلای ساکنان به بیماری کرونا هشدار داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ” حسین ترکیان” با اعلام این مطلب اظهار داشت: اخیراً در برخی از نقاط کشور سارقان با شگرد بررسی ابتلای ساکنان به بیماری کرونا به درب منازل مردم مراجعه کرده و قصد سرقت اموال آنان را داشتند که با هوشیاری به موقع ماموران پلیس این افراد شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: با توجه به اینکه احتمال سؤ استفاده سارقان از شرایط خاص کشور به منظور عملی کردن نقشه های پلید خود وجود دارد به همین جهت به همه شهروندان هشدار می دهیم که در صورت مواجهه با این گونه موارد از باز کردن درب منازل به روی آن ها خودداری کرده و موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی کنند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان تصریح کرد: برابر اعلام مسئولان بهداشت استان هیچ گونه آزمایش و تست غربالگری به صورت خانه به خانه انجام نمی شود و تنها کسانی که بیمار هستند در مطب های دولتی و خصوصی، بیمارستان ها و پایگاه های بهداشت از آنان آزمایش گرفته می شود و به همین مردم باید بیشتر از همیشه هوشیار باشند و با رعایت اصول ایمنی فرصت ارتکاب جرم را از مجرمان بگیرند.

انتهای پیام/*



دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *