اجتماعی استان اصفهان تصاویر چندر رسانه حوادث فرهنگ و هنر مرکزی یادداشت/مقاله/گفتگو/مصاحبه

تمهیدات ترافیکی پلیس راه اصفهان برای روزهای پایانی نوروز و روز طبیعت

تمهیدات ترافیکی پلیس راه اصفهان برای روزهای پایانی نوروز و روز طبیعت

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از تمهیدات ترافیکی ویژه این پلیس برای روزهای پایانی نوروز و روز طبیعت خبر داد.
سرهنگ “اصغر زارع” در گفت و گو با خبرگزاری پایگاه خبری پلیس بیان داشت: پلیس راه استان اصفهان به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش وتسهیل در امر عبور و مرور در راه های استان و پیشگیری از تصادفات و حوادث ناگوار، تمهیدات ترافیکی ویژه ای برای روزهاپایانی نوروز و روز طبیعت اندیشیده است.
وی از رصد هوشمندانه تخلفات حادثه به وسیله جایروکوپتر خبر داد و گفت: علاوه بر این امسال خودروهای جدیدی به ناوگان پلیس راه استان اضافه شدند که این خودروها به صورتنامحسوس در جاده ها گشت زنی کرده و در صورت مشاهده تخلفات حادثه توسط رانندگان متخلف آنها را مورد اعمال قانون قرار می دهند.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان، مدیریت ترافیک، کاهش حوادث و تامین امنیت ترافیکی مردم و گردشگران در روزهای پایانی تعطیلات نوروزی و روز طبیعت از مهمترین محورهای ماموریتی این پلیس در ایام نوروز اعلام کرد.
این مقام انتظامی ادامه داد : با توجه به تجزیه و تحلیل انجام شده در تصادفات تعطیلات نوروز ، منشاء بسیاری از تصادفات مرگبار و واژگونی خودروها ناشی از سرعت زیاد، خستگی و خواب‌ آلودگی راننده بود که به رانندگان توصیه می کنیم حتماً با سرعت مجاز حرکت کرده و از رانندگی در حالت خستگی و خواب آلودگی جداً خودداری کنند.
سرهنگ زارع خاطر نشان کرد : با توجه به اینکه مدیریت زمان سفر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و در کاهش تصادفات نیز موثر است به رانندگان و مسافران نوروزی توصیه می کنیم در ترافیک های روزهای پایانی تعطیلات نوروز ۱۴۰۱ و روز طبیعت این مدیریت زمان را در اولویت برنامه خود قرار دهند.

محمد امین اقتصاد

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *