رموز شاد کردن همسران

رموز شاد کردن همسران

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

همسرتان را با این مهارت می توانید عاشق تر کنید. البته این نکته را هم از یاد نبرید که همسر شما فقط گوش‌های شما را برای شنیدن نمی خواهد بلکه باید با قلبتان به او گوش دهید و تمام حواستان را متوجه او کنید.

این دستورات مختص به زوج خاصی نیست.  نکات مطرح شده در ذیل، موارد مهمی هستند که با اجرای آنها می توانید همسر خود را شاد کنید و به خواسته هایش جامع عمل بپوشانید:

۱-هر روز به او بگویید که دوستش دارید:

هر کسی دوست دارد تایید شود و بداند که اطرافیان او را دوست دارند .بهترین راه برای تایید همسرتان این است که خیلی ساده هر روز به او بگویید دوستش دارید . گاهی دستانش را بفشارید و این جمله را زمانی که شما را بدرقه می کند بگویید.

۲-درک کردن و بخشش داشتن

روزهایی هست که همسرتان اشتباهاتی انجام دهد و یا کمتر به شما رسیدگی کند . همیشه به خاطر داشته باشید که هیچ کس کامل نیست . در این مواقع خواسته همسرتان این است که او را درک کنید و او خود را سزاوار بخشش شما می‌داند  بدانید که هیچ رابطه ای بدون بخشش دوام ندارد.

۳-گفت وگو کنید

نگذارید کار به جایی برسد که هیچ حرفی با همسرتان نداشته باشید درباره بچه‌ها، کارتان و حتی آب و هوا با هم صحبت کنید. چرا که گفت وگو نکردن اولین جرقه‌های یک رابطه سرد است.

۵-بیشتر بگویید بله به جای نه

عادت به منفی نگری و مخالفت، شما را از عزیزانتان دور می کند . سعی کنید دربرابر بعضی خواسته‌ها نه نگویید.با گفتن همین کلمه ساده بله همسرتان را متعجب و خوشحال کنید.

۶-خوب گوش دهید

همسرتان را با این مهارت می توانید عاشق تر کنید . همسر شما فقط گوش‌های شما را برای شنیدن نمی خواهد بلکه باید با قلبتان به او گوش دهید و او را بفهمید .وقتی اوضاع قمر در عقرب است، لبخند را فراموش نکنید. اگر بخندید دنیا هم با شما می خندد و اگر گریه کنید یقین بدانید که دنیا شما را تنها خواهد گذاشت.

۷-وقتی برای همسر و فرزندانتان اختصاص دهید

این زمان به دست شما محقق می‌شود و باید کیفیت با هم بودن را بالا ببرید یعنی تمام طرح‌ها و برنامه‌های آن روز را به میل آنها هماهنگ کنید . فقط خالی کردن برنامه روزانه برای با هم بودن کافی نیست بلکه باید برای این زمان برنامه ریزی کنید و به خود ثابت کنید که برای عزیزترین‌های زندگی تان عشق و احترام قائلید.

۸-دلبستگی و مهربانی

چقدر در طول روز به همسرتان میگویید لطفا یا متشکرم یا اورا می بوسید. متاسفانه بعضی از زوجین فراموش می کنند با هم مهربان باشند و این کلید موفقیت را در زندگی از دست می دهند .

۹-بعضی از وظایف خانه و کودک را با هم تقسیم کنید

یکی از مهمترین دعواهای زناشویی بر سر همین مساله جزئی است.خرده کاری‌های خانه و بچه‌ها تنها مسائل همسرتان نیستند چه خوب است کمی غرور و سابقه خانودگی خود را کنار بگذارید و با این کار زندگی شیرین تری داشته باشید . شاید اوائل سخت باشد اما کم کم معجزه کمک به همسر را خواهید دید.

۱۰-اوقات فراغت و برنامه ریزی

اگر همسر شما شاغل است ساعات بیکاری او و اگر همسرتان شاغل نیست خود به او مرخصی دهید . این روزها بگذارید او آزاد باشد و نگران بچه‌ها ، شما ؛ خانه ؛ و .. نباشد . بگذارید در این اوقات فراغت به خود و خواسته‌های شخصی اش برسد .

نکات مهم  اینکه  زن ها دوست ندارند میهمان ناخوانده داشته باشند، بنابراین به آنها وقت کافی بدهید تا آماده شوند. آمادگی آنها برای پذیرایی امری حیاتی است.

۱۱-به او سفارش کنید و خود نیز مراقب سلامت روحی و جسمی خودتان باشید

بساری از مردان مراقب سلامتی خود نیستند و این برای همسرانشان مشکل بوجود می‌آورد و این افراد به سلامتی طرف مقبل هم اهمیت نمیدهند و لی به خاطر داشته باشد همسرتان نمیتواند مدام دنبال شما باشد. چرا که او عشق شما و همسر شماست نه مادرتان و خود نیاز به توجه دارد ؛ پس به سلامتی خود و او اهمیت دهید .

مرکز مشاوره آرامش پلیس اصفهان

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *