اجتماعی استان تصاویر تهران چندر رسانه حقوق بشر حوادث دسته‌بندی نشده مرکزی

بسیج دانشجویی دانشگاه تهران خواستار رسیدگی به تخلفات ابتکار، شجاعی و مولاوردی شد.

نامه بسیج دانشجویی دانشگاه تهران به دادستان درباره مولاوردی و ابتکار

بسیج دانشجویی دانشگاه تهران خواستار رسیدگی به تخلفات ابتکار، شجاعی و مولاوردی شد.

به گزارش پایگاه خبری احوال نیوز ، از گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در خصوص رسیدگی به تخلفات  معصومه ابتکار، زهرا شجاعی و شهیندخت مولاوردی به دادستان کشور نامه ای ارسال کرد.

در بخشی از این نامه خطاب به حجت الاسلام‌ منتظری آمده است:

دادستان محترم! باتوجه به تصمیم نهایی دادگاه پیرامون اعتراض شُکات و دلایل ایشان مبنی بر نشر اکاذیب توسط خانم فاطمه شجاعی و نهایتا صدور قرار منع تعقیب که شاهدی بر صدق ادعاهای ایشان است، خواستار ورود مستقیم دادستانی به عنوان مدعی العموم و به جریان افتادن این پرونده هستیم.

در رای اخیر آمده است، موارد مطرح شده از جمله برگزاری دوره‌های آموزشی اقدام محلی-تغییر جهانی ناظر به آموزش حقوق انسانی زنان و دختران در سراسر کشور که در زمان تصدی خانم زهرا شجاعی در مرکز امور مشارکت زنان در دولت هفتم و هشتم انجام شده است، عملا و مشخصا مغایر با احکام و موازین شریعت اسلام بوده و دادگاه رای به عدم احراز کذب بودن این موارد را صادر کرده است.

مورد دیگر برگزاری نشست تخصصی سلامت زنان و رفتارهای پرخطر با تمرکز بر تن‌فروشی، که محتوای ارائه شده مستقیما در تقابل و  تضاد با فرهنگ ایرانی اسلامی بوده است، یکی از تخلفات خانم مولاوردی در زمان تصدی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری بوده است.

 باتوجه به مواردی که ذکر شد و همچنین حکم اخیر که صحه بر عملکرد غلط و غیرقانونی افراد مذکور می‌گذارد، از دستگاه قضا درخواست داریم به صورت جدی و در اسرع وقت به این تخلفات رسیدگی کند و در نهایت با صدور قرار تعقیب و علنی شدن نتایج در پیشگاه افکار عمومی از تکرار و تبدیل شدن چنین اتفاقاتی به رویه‌ جلوگیری کند.

مریم نظری

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *