اعتراف سارق مسلح طلافروشی به قتل

اعتراف سارق مسلح طلافروشی به قتل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان از اعتراف عامل سرقت مسلحانه نافرجام طلافروشی در خیابان رباط شهر اصفهان به قتل راننده یک دستگاه خودروی سواری خبر داد.
سرهنگ” جواد درستکار” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان داشت: ماموران کلانتری ۲۷ شهرستان اصفهان پس از دستگیری سارق مسلح توسط طلافروش و تحویل آن به ماموران انتظامی،تحقیقات تخصصی از وی انجام گرفت و در ابتدا ماموران یک دستگاه خودروی سواری پراید که سارق به وسیله آن در محل وقوع سرقت حاضر شده بود را کشف کردند که صندلی آن آغشته به خون بود.
وی با بیان اینکه در استعلامات انجام شده مشخص شد خودرو مسروقه است اظهارداشت: در ادامه ماموران دریافتند روز قبل از سرقت فردی با مراجعه به کلانتری مفقود شدن راننده خودرویی با مشخصات خودرویی که سارق با آن به محل سرقت آمده بود را اعلام کرده است.
رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان ادامه داد: با بدست آمدن این اطلاعات ماموران تحقیقات تخصصی خود را از متهم آغاز کرده که وی در نهایت به قتل راننده خودرو اعتراف و عنوان کرد روز گذشته سوار بر خودرو شده و قصد سرقت آن را داشته که با مقاومت راننده مواجه می شود و به همین خاطر با شلیک چند گلوله او را از پای در آورده و جسد او را در بیابان های اطراف شاهین شهر رها می کند.
این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: ماموران با راهنمایی متهم در محل مذکور حضوریافته و جسد فرد مقتول را کشف و با ملاحظات لازم تحویل پزشکی قانونی می دهند.
سرهنگ درستکار تصریح کرد: در این خصوص پرونده ای تشکیل و متهم به اتهام قتل راننده یک دستگاه خودروی سواری پراید و سرقت مسلحانه از یک طلافروشی جهت انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

محمد امین اقتصاد

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *