اجتماعی استان تصاویر تهران چندر رسانه زنجان غرب فرهنگ و هنر مرکزی یادداشت/مقاله/گفتگو/مصاحبه

صدا و سیمای مرکز زنجان از تولید، تامین و پخش۱۳ هزار دقیقه برنامه در این ایام خبر داد

صدا و سیمای مرکز زنجان از تولید، تامین و پخش۱۳ هزار دقیقه برنامه در این ایام خبر داد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

صدا و سیمای مرکز زنجان ضمن تبریک مجدد سال نو و حلول ماه مبارک رمضان ماه رحمت و برکت، با اشاره به تلاقی ماه شعبان المعظم با فصل بهار و ایام نوروز، از تولید، تامین و پخش۱۳ هزار دقیقه برنامه در این ایام خبر داد.
سید محسن لطیفی با اشاره به برنامه های شبکه اشراق گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته ویژه برنامه های تلویریونی از نیمه شعبان شروع و تا ۱۳ فروردین ماه ادامه داشت که این مدت قریب به ۴۶۰۰دقیقه برنامه تولید و پخش شد که از آن جمله می توان به برنامه های زنده ساعت تحویل سال(نوروز گولی) و جنگ شبانه نوروز بایرامی اشاره کرد.
وی در خصوص برنامه های شبکه استانی صدا افزود:۷۲۵۵ دقیقه برنامه ره آورد شبکه استانی صدا در قالب طیف متنوعی از برنامه ها از جمله برنامه تحویل سال و اولکمیزه بهار گلیپ تقدیم شنوندگان عزیز شد.
همچنین۲۰۰اسلاید بهاری ارسالی مخاطبان در قلب۸۵۸۵۰ دقیقه در رادیو نمای مرکز پخش شد.
رئیس رسانه استانی از تولید و پخش دهها عنوان گزارش خبری بمدت۱۰۹۰ دقیقه توسط معاونت خبر مرکز در روزهای پایانی سال گذشته تا۱۳ فروردین ماه جاری خبر داد.
آقای لطیفی تصریح کرد: ۲۴۰محتوا توسط معاونت فضای مجازی مرکز بمدت ۷۰۰دقیقه با موضوعات مرتبط تهیه و درفضای مجازی به سمع و نظر مخاطبان رسید.
مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان در پایان افزود : تلاش
کردیم با بکارگیری تمام امکانات و نیروهای مرکز لحظات شاد و مفری برای مخاطبان خود تدارک ببینیم که امیدواریم رضایت هم استانی عزیز را فراهم کرده باشیم .

علیرضا نیاکان

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *