در راستای افزایش خلاقیت نوآوری فردی و سازمانی حمایت از ایده‌های خلاقانه در مخابرات اصفهان مورد حمایت قرار می گیرند

در راستای افزایش خلاقیت نوآوری فردی و سازمانی حمایت از ایده‌های خلاقانه در مخابرات اصفهان مورد حمایت قرار می گیرند

حمایت از ایده‌های خلاقانه در مخابرات اصفهان

پایگاه خبری احوال نیوز ، ایده های خلاقانه کارکنان مخابرات منطقه اصفهان، مورد حمایت این مجموعه قرار می گیرند. 

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان، پیرو تصمیم مدیریت مخابرات منطقه اصفهان مبنی بر حمایت از ایده‌های جدید، ساز و کار لازم در این خصوص برای ایده هایی که  قابل پیاده‌سازی در سطح شرکت مخابرات بوده و دارای مزیت اجرایی شدن باشند؛  فراهم شده و کلیه همکاران اعم از رسمی، قراردادی و بخش خصوصی میتوانند ایده‌های خود را در قالب فرم پیش بینی شده به اداره آموزش این مجموعه ارسال نمایند. 


شایان ذکر است که لزومی به پیاده‌سازی ایده‌های مورد تایید توسط شخص ایده‌پرداز نبوده و حقوق مادی و معنوی ایده‌های مورد تایید، به نحو مقتضی حفظ خواهد شد.

معمولاً  نوآوری، نیروی هدایت کننده  به سوی موفقیت  است و امروزه و به خصوص در صنایع دیحیتال، بهره‌ بردن از پتانسیل‌های نوآوری از اهمیت فراوانی برخوردار است. 

خلاقیت کارکنان، یکی از منابعی اصلی توسعه ایده‌های خارق العاده است. ازین رو معمولاً افکار خودجوش کارکنان است که منجر به یک نوآوری در عمل می‌شود. 

آزادی برای خلاقیت داشتن یکی از پیش شرط ‌های لازم برای شکل گیری ایده‌های نوآورانه است و هر مجموعه این وظیفه را دارد که فضای آزادی را برای کارکنانش فراهم بیاورد تا بتوانند ایده های خلاقانه خود را برای ارتقای فعالیتهای آن مجموعه ارائه دهند.

کد خبر ۶۰۸۰۳۶

انتهای پیام/*دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *