مردم عزادار اصفهان پیکر شهیدان دفاع مقدس را در قافله عزاداری شهادت مادرشان حضرت زهرا (س) تا گلستان شهدا بدرقه کردند / این شهدا پدر و مادر خود را در تشییع به همراه نخواهد داشت

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز ، مردم عزادار اصفهان پیکر شهیدان دفاع مقدس را در قافله عزاداری شهادت مادرشان حضرت زهرا (سلام الله علیها) تا گلستان شهدا بدرقه کردند / این شهدا پدر و مادر خود را در تشییع به همراه نخواهد داشت

تشییع پیکر چهار شهید دفاع مقدس در شهر شهیدان

شهید مهدی شکیبایی فرزند حسین که در ۱۷ سالگی از چزابه به آسمان پرکشید و امروز که بازگشته، پدر و مادرش خفته در خاک هستند.

شهید عباس نصیری فرزند سعادت هم در ۱۶ سالگی جام شهادت را از چزابه سرکشید و او هم پدر و مادر را در تشییع به همراه نخواهد داشت.

شهیدفتح الله عابدینی فرزند محمود از دلاورمردان لشکر۸ در سال ۶۰ شهادت را در آغوش گرفت و نامش را در طومار افتخارات چزابه ثبت و ضبط کرد.

شهید حسین احمدی فرزند جعفرعلی از مردان ارتش فداکار زبیدان را ره عنوان سکوی حرکت به سوی دوست برگزید و مدال شهادت را برگردن آویخت و امروز که بازگشته، پدرش نیست امام مادر همچنان چشم به در و منتظر مانده است.

این شهدا روز یکشنبه ۲۸ دی‌ماه ساعت ۹:۳۰ از فلکه فیض مصادف با شهادت شهادت حضرت زهرا( سلام الله علیها ) ، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تشییع و تا گلستان شهدا به همراه مادران عزادار بدرقه و به خاک سپرده شدند. این شهدای عزیز به نزد مادران شان که عمری به انتظار آنها نشسته بوند پیوستند.

انتهای پیام/*دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *