• ۞ امروز سه شنبه, ۲۹ مرداد , ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۶:۱۰
 • خوشحالی صهیونیست‌ها از اقدام ضد ایرانی اتحادیه اروپا / اتهام‌پراکنی علیه ایران، کشورهای اروپایی را از مسئولیت پناه دادن به تروریست‌ها مبرا نمی‌کند

  خوشحالی صهیونیست‌ها از اقدام ضد ایرانی اتحادیه اروپا /  اتهام‌پراکنی علیه ایران، کشورهای اروپایی را از مسئولیت پناه دادن به تروریست‌ها مبرا نمی‌کند

  پایگاه خبری احوال نیوز ، وزارت خارجه رژیم صهیونیستی از تحریم‌های تازه اتحادیه اروپا علیه ایران استقبال کرد.

  به گزارش پایگاه خبری احوال نیوز ،از افکار نیوز وزارت خارجه رژیم صهیونیستی چهارشنبه بعد از ظهر در واکنشی نادر درباره سیاست‌های اتحادیه اروپا، از اقدام ضد ایرانی روز گذشته این اتحادیه علیه ایران استقبال کرد.

  به نوشته روزنامه «جروزالم پست»، وزارت خارجه رژیم صهیونیستی در توییتی در این زمینه نوشت: «این اولین گام مهم اتحادیه اروپا در مقابله با تهاجم ایران است. اعمال تحریم‌های جدید اروپا علیه ایران امیدواری‌ها در زمینه افزایش شمار کشورهایی که مشتاق اتخاذ موضعی فعال، آشکار و ایستادگی برابر تروریسم جهانی ایران هستند را ایجاد می‌کند.»

  بر اساس این گزارش، اتحادیه اروپا روز گذشته در ادعای بی پایه و اساس ضمن تهمت زنی، ایران را به کشتن دو مخالف در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ در هلند متهم کرد. ایران این ادعاها را به شدت تکذیب کرده است.

  وزیر خارجه دانمارک نیز روز سه شنبه از اعمال تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه ایران در ارتباط با ادعای دست داشتن ایران در اقدامات خرابکارانه در پاریس و کپنهاگ خبر داد.

  «محمد جواد ظریف» وزیر خارجه ایران در واکنش به ادعاها و اقدام‌های اخیر کشورهای اروپایی در توییتی نوشت که اتهام‌پراکنی علیه ایران، کشورهای اروپایی را از مسئولیت پناه دادن به تروریست‌ها مبرا نمی‌کند.

  انتهای پیام/*

  

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *