ناصر مشایخی ، سرپرست مخابرات منطقه اصفهان : مستند زندگی نامه ایثارگران و شهدای مخابرات منطقه اصفهان ساخته می شود

ناصر مشایخی ، سرپرست مخابرات منطقه اصفهان : مستند زندگی نامه ایثارگران و شهدای مخابرات منطقه اصفهان ساخته می شود

ناصر مشایخی ، سرپرست مخابرات منطقه اصفهان

سرپرست مخابرات منطقه اصفهان در جلسه ماهانه شورای فرهنگی این مجموعه با اعلام این مطلب گفت:

در راستای ترویج فرهنگ جهاد و شهادت و حفظ و حراست از آرمان های شهدا و ایثارگران عزیز به همت شورای فرهنگی به زودی مستند زندگی نامه ایثارگران و شهدای مخابرات منطقه اصفهان ساخته می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز،  به نقل از شرکت مخابرات اصفهان، ناصر مشایخی سرپرست مخابرات منطقه اصفهان در این جلسه که با حضور رئیس و اعضای شورای فرهنگی مخابرات در سالن اجتماعات ستاد این مجموعه برگزار شدکه

با تقدیر از اقدامات رئیس و اعضای شورای فرهنگی در اعتلای فعالیت‌های این شورا

در طول مدت کوتاه فعالیت رئیس جدید شورای فرهنگی مخابرات، گامهای بزرگی در زمینه اشاعه فرهنگ اسلامی-ایرانی برداشته شده که آثار و برکات آن در مورادی مانند اجرای طرح «روزبرگ شیعه» برای تمامی ائمه جماعات استان و ایجاد و فعال نمودن کمیته زیر مجموعه این شورا مشهود است.

حجت الاسلام والمسلمین محمد کیانی ، رئیس شورای فرهنگی مخابرات منطقه اصفهان ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در این شورا، در تشریح مصوبات این جلسه  ایجاد دو کمیته جدید زیرمجموعه شورای فرهنگی با عناوین کمیته امور ایثارگران و کمیته ترویج قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه از مصوبات جدید این شورا است.

مشاور فرهنگی مدیر منطقه ،  به مناسبت گرامیداشت ۲۵ آبان روز حماسه و ایثار مردم اصفهان، محتواهای مختلف تبلیغی تهیه و در مراکز شاخص مخابراتی و امورمشترکین  در این روز نصب خواهد شد و همچنین  فایل صوتی سخنان حضرت امام خمینی (ره) به مناسبت گرامیداشت شهدای این روز بصورت پیغام صوتی برای مشترکینی که با سامانه های ۱۱۸،۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ تماس می‌گیرند در حالت انتظار پخش خواهد شد.

 پیشنهاد تغییر نام مرکز بعثت به نام ” شهدای ۲۵ آبان” به مخابرات ایران نیز، از دیگر مصوبات این شورا بود.

جلسه شورای فرهنگی مخابرات منطقه اصفهان بعنوان یکی از شوراهای راهبردی مخابرات، هر ماهه با حضور مدیر منطقه و جمعی از معاونین و مدیران مخابرات تشکیل و در آن به بحث و تبادل نظر در باب فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی این مجموعه پرداخته می شود‌.

رویا مردانی

انتهای پیام /*

.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *