حسین توکل : پتانسیل بالقوه و بالفعل بسیار بالایی در زمینه رشد و توسعه و بالندگی درتمام عرصه های صنعت معدن و تجارت وجود دارد

حسین توکل : پتانسیل بالقوه و بالفعل بسیار بالایی در زمینه رشد و توسعه و بالندگی درتمام عرصه های صنعت معدن و تجارت وجود دارد

 

نگاهی به واحدهای صنعتی استان اصفهان

پایگاه خبری احوال نیوز ، صنعت دراستان اصفهان نعمتی بی پایان است که در گوشه  گوشه ی این استان وسیع به یادگار گذاشته شده است . بررسیهای هر کدامشان می تواند گنجینهای بالقوه ائی باشد که،  بکارگیری شان بر زخمهای صنعت مرحمی شفا بخش خواهد  بود.

پس بیایم با اطلاعاتی که بدست می آوریم در چرخاندن چرخ بزرگ صنعت یاری دهیم تا از این تنگنا بگذریم .

 

حسین توکل  ، مدیر روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت به خبر نگار پایگاه خبریاحوال نیوز گفت :

مرکزیت استان اصفهان درکشور از سویی و،  موقعیت مناسب جغرافیایی از سوی دیگرو، قرار گرفتن استان اصفهان  در شاهراه ارتباطی و ترانزیتی شمال به جنوب و شرق به غرب  قدمتی  بس  طولانی داردفعالیتها در بخش صنعت و تنوع ، گستردگی محصولات تولیدی واحدهای صنعتی و ذخایر متنوع معدنی فلزی و غیر فلزی به دلیل وجودی از سه بخش مهم زمین شناسی از سنندج – سیرجان ، ( ارومیه – پل دختر ) واز منطقه کاشان و گلپایگان  تامرداب گاو خونی و ، زاکروس چین خورد در جنوب و جنوب غربی استان ، از منطقه فریدون شهر تا سمیرم و،  ایران مرکزی در شمال شرقی استان ( منطقه خور و بیابانک ) را شامل می شود .

 

استقرار صنایع مادر مانند : پتروشیمی ، پل اکریل ایران ، D MT  ، صنایع سیمان ، مجتمع فولاد مبارکه ، ذوب آهن ،به عنوان قوای  محرکه بخش صنعت و  صنایع پایین دستی وابسته ایی که به منظور تامین تجهیزات مورد نیاز و همچین فرآوری مواد خام تولیدی و واحدهای بزرگ در شرکهای صنعتی و مناطق صنعتی تشکیل گردیده اند .

 پتانسیل بالقوه و بالفعل بسیار بالایی در زمینه رشد و توسعه و بالندگی درتمام عرصه های صنعت معدن و تجارت وجود دارد  که بهترین استفاده از این امکانات می شود .

رویا مردانی

 انتهای پیام/*

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *