بین الملل دین و اندیشه سیاسی

گاف جالب سعودی‌ درباره حمله موشکی ایران به داعش

گاف جالب سعودی‌ درباره حمله موشکی ایران به داعش

مجری سعودی درباره سلاح ارتش عربستان که از آمریکا صادر می شود سخن بگوید که خودش را به فراموشی زد یا اینکه واقعا فراموش کرده که عربستان سلاح بومی برای ارتش خود نساخته و هر چی هست از خارج صادر می شود.
گاف جالب سعودی‌ درباره حمله موشکی ایران به داعشاز  احوال نیوز

 مجری شبکه “السعودیه 24” برای آنکه از ارزش حمله موشکی سپاه به داعش در سوریه بکاهد، سلاح های قدیمی ایران را طی گفتگوی خبری در معرض دید مخاطبان قرار داد و گفت که سلاح های ایران کاردستی بیش نیستند که از مقوا درست شده اند.

رای الیوم افزود: این ادعای در حالی مطرح شد که مجری سعودی می گوید سلاح عربستان پیشرفته تر از سلاح ایران است. خیلی خوب! ایران موشک هایش کاردستی بیش نیست ولی همین موشک ها به اهداف خود در سوریه اصابت کردند و همین موشک ها بومی هستند. مجری سعودی درباره سلاح ارتش عربستان که از آمریکا صادر می شود سخن بگوید که خودش را به فراموشی زد یا اینکه واقعا فراموش کرده که عربستان سلاح بومی برای ارتش خود نساخته و هر چی هست از خارج صادر می شود.

این روزنامه ادامه داد: جالب اینجاست که مجری سعودی که در حال اجرای برنامه زنده بود، گفت که شلیک موشک های سپاه از خاک سوریه صورت گرفت ولی یک دفعه از اتاق فرمان به او گفته شد که شلیک موشک ها از پایگاه نظامی سپاه در غرب ایران صورت گرفته است و نه از خاک سوریه! به نظر می رسد که این مجری سعودی موضوع برنامه را به خوبی بررسی نکرده بود. بر هر حال حمله موشکی سپاه به داعش پیامی به عربستان بود.

نظرات
0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x