اجتماعی استان اصفهان تصاویر مرکزی

مهرِ ناگسستنی خیران به فرزندان یتیم و نیازمند کمیته امداد استان اصفهان

مهرِ ناگسستنی خیران به فرزندان یتیم و نیازمند کمیته امداد استان اصفهان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

نیکوکاران با اعتماد به کمیته امداد امام خمینی(ره)، آرامش دلِ خود را در کنار فرزندان یتیم و نیازمند می جویند و با مشارکت در طرح اکرام ایتام و محسنین سهمی از سبد هزینه های سنگین زندگی این عزیزان را تقبل می کنند.

علی اخلاقی معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان، با بیان اینکه حامیان، سایبانی برای فرزندانی هستند که سایه پدری و بعضا سایه والدین را بالای سر خود حس نمی کنند، اظهار داشت: برای نیکوکاران ثابت شده که با حضور در زندگی نیازمندان می توانند اندکی از خستگی روزگار و مشکلات جانکاه زندگی را از تن فرزندان یتیم و نیازمند بزدایند.
علی اخلاقی با اشاره به بارش رحمت خداوندی توسط خیران بر زندگی نیازمندان، ادامه داد: وجوه واریزی توسط حامیان فقط برای ایتام انتخاب شده از سوی آنان و با توجه به نیت حامیان هزینه می شود و چنانچه حامیان علاوه بر مبلغ تعهد شده ماهیانه، مبالغ بیشتری به حساب این نهاد یا ایتام واریز کنند، با لحاظ کردن نیت و خواسته ایشان هزینه خواهد شد.
وی به مزایای طرح اکرام ایتام و محسنین اشاره کرد و افزود: از جمله مزایای این طرح، انتخاب چهره به چهره کودکان یتیم و نیازمند توسط خیران و حامیان و واریز مستقیم کمک های نقدی ایشان به حساب فرزندان است.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان اصفهان با تاکید براینکه کمک های حامیان مبتنی بر نیازهای مددجو از جمله معیشت، تحصیل، درمان و … تعریف شده، گفت: در حال حاضر ۱۲۱ هزار حامی، سرپرستی بیش از ۳۲ هزار کودک یتیم و نیازمند تحت حمایت را برعهده گرفته و سایه مهربانی خود را بر آنان گسترانیده اند.

مهدی جمشیدی

انتهای پیام/*

نظرات
0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x