اجتماعی استان اصفهان تصاویر مرکزی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان: رئیس جمهور الگویی جدید و ماندگار از مدیریت جهادی را به نمایش گذاشت

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان: رئیس جمهور الگویی جدید و ماندگار از مدیریت جهادی را به نمایش گذاشت

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در مراسم گرامیداشت شهدای خدمت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: شهید رئیسی با ساده‌زیستی، مردم‌داری و تلاش شبانه‌روزی، الگوی جدیدی از مدیریت جهادی را به نمایش گذاشت و خدمات ماندگاری را به مردم ایران ارائه کرد.

محمدرضا جان‌نثاری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در مراسم گرامیداشت شهدای خدمت با تسلیت شهادت جان‌سوز رئیس‌جمهور و همراهان ایشان و گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر، اظهار داشت: با واقع ای مواجه شدیم و تقدیر بر رخ‌دادن آن بود و ناباورانه با موضوعی مواجه شدیم که در سانحه‌ای رئیس‌جمهور کشور و بعضی مسئولین را از دست دادیم و از این اتفاق اندوهگین و ناراحت هستیم.

وی با بیان اینکه شهادت در راه آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی، افتخاری بزرگ برای هر ایرانی است، افزود: رئیس‌جمهور و همراهان ایشان در راه خدمت به مردم و اعتلای نظام جان خود را فدا کردند و این فداکاری، الگوی مقاومت و ایستادگی ایران اسلامی را بیش‌ازپیش آشکار کرد.

جان‌نثاری با اشاره به خدمات ارزشمند دولت سیزدهم در طول سه سال گذشته، گفت: شهید رئیسی با ساده‌زیستی، مردم‌داری و تلاش شبانه‌روزی، الگوی جدیدی از مدیریت جهادی را به نمایش گذاشت و خدمات ماندگاری را به مردم ایران ارائه کرد.

وی با تأکید بر لزوم تبیین و ترویج سیره و منش شهید رئیسی، اظهار داشت: همه اقشار جامعه، به‌ویژه فرهیختگان، دانشمندان، معلمان، اساتید، روحانیون، تحلیلگران سیاسی و اجتماعی باید با تبیین و تشریح قواره حکمرانی با مدل شهید رئیسی، این الگوی ارزشمند را در جامعه جاری و ساری کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان تصریح کرد: هر کدام از شهدای اخیر ترازی را در جایگاه خود ایجاد کردند که با افراد پیش از خود متفاوت است و یکی از زیباترین و پاک‌ترین نمونه‌های ریاست‌جمهوری را ارائه دادند همچون شهید رجایی که ساده‌زیستی شاه‌بیت مسئولیت او بود و دولت شهید رئیسی الگوی عملیاتی و اجرایی و تصمیم‌گیری و مقابله با دشمن را علاوه بر شخصیت متعالی او ارائه کرد و تراز امور اجرایی را ارتقا داد.

جان‌نثاری اضافه کرد: درحالی‌که تمام دنیا علیه شهید رئیسی به صف شدند به‌اندازه یک میلی‌متر از ارزش‌های نظام و انقلاب عقب ننشست و درحالی‌که به سفارت ما حمله شد از عزت کشور کوتاه نیامد و قواره‌ای مقتدر با مختصاتی متعالی ایجاد کرد.

وی گفت: اگر منش و روش شهید رئیسی به الگو تبدیل نشود ممکن است در دوره‌ای دیگر دستخوش حوادث دیگر قرار بگیریم اما همگان باید بدانند دولت شهید رئیسی در تاریخ جاودانه شد، نه در یک دوره و دو دوره که برای همیشه جاودانه شد و این از برکات شهادت است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان بیان داشت: اهل‌فن، فرهیختگان، دانشمندان، معلمان، اساتید، روحانیون، تحلیلگران سیاسی و اجتماعی و همه اقشار تأثیرگذاری جامعه باید قواره حکمرانی با مدل شهید رئیسی را در جامه تبیین و تشریح کنند و این وظیفه همگان است.

وی خاطرنشان کرد: شهید ریسی نشان داد می‌توان رئیس‌جمهور بود و خودخواه نبود، می‌توان رئیس‌جمهور بود و به درد مردم اشک ریخت و شبانه‌روز نداشته باشی و خواب‌وخوراک را بر خود حرام کرد و این الگو باید در جامعه جاری و ساری شود.

مهدی جمشیدی

انتهای پیام/*

نظرات
0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x