اجتماعی استان اصفهان چندر رسانه مرکزی

سومین گردهمایی فعالان رسانه ای اصفهان در شهررویاها 

سومین گردهمایی فعالان رسانه ای اصفهان در شهررویاها 

روز چهارشنبه ۹ خردادماه مجموعه تفریحی شهر رویاها شاهد سومین گردهمایی اعضا انجمن صنفی روزنامه نگاران استان اصفهان در یک سال اخیر همراه با ضیافت شام در باشگاه شماره ۲ شهرداری اصفهان بود. 

به گزارش پایگاه خبری احوال نیوز، الهام ندیمی، دبیر انجمن صنفی روزنامه نگاران‌استان اصفهان به تاثیر استرس و تنش در زندگی روزمره انسانها اشاره کرد و گفت : خبرنگار به دلیل رویایی هر روزه با اخبار پر تنش، بیش از سایر افراد جامعه با استرس و اضطراب مواجه می شود و برگزاری چنین اردوهای تفریحی به خصوص با حضور اعضاء خانواده می تواند از حجم این استرس بکاهد.

دبیر انجمن صنفی روزنامه نگاران استان اصفهان هدف از برگزاری اینگونه مراسم ها را افزایش نشاط اجتماعی در سطح جامعه عنوان کرد و ادامه داد: خبرنگاران سفیران آگاهی و اطلاع رسانی در جامعه هستند و حضور در کنار خانواده و انجام تفریحات سالم می تواند آنها را انجام این وظیفه خطیر یاری دهد. 

وی در ادامه یادآور شد در این یک سال اخیر که در کسوت دبیری انجمن صنفی روزنامه نگاران انجام وظیفه می کند، این سومین گردهم آیی برای اهالی رسانه می باشد که با حمایت و همیاری شهرداری اصفهان برگزار گردیده است. 

گفتنی است دبیر انجمن صنفی روزنامه نگاران استان اصفهان در خاتمه از دکتر علی قاسم زاده شهرداری اصفهان، دکتر سید علی معرک نژاد، مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان،  مهندس مهدی تیموری مدیر واحد تشریفات شهرداری اصفهان و مهندس سعید ساکت مدیر عامل شرکت توسعه مجتمع های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان و مدیریت مجتمع مطبوعاتی اصفهان،در اختیار گذاشتن پارکینگ مجتمع برای اعضا، بخاطر همیاری، همکاری و کمک در برنامه ریزی دقیق برای برگزاری این تور تفریحی تشکر کرد و اظهار امیدواری نمود که این همکاری های متقابل ادامه یابد.

در پایان یادآور می شود حسین بخشی از عکاسان پر سابقه و عضو انجمن صنفی روزنامه نگاران پوشش کامل گزارش تصویری این گردهمایی را برعهده داشت که از این بابت از ایشان نیز قدردانی می گردد.

الهه کمالی

انتهای پیام/*

نظرات
0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x