اجتماعی استان اصفهان تصاویر دین و اندیشه مرکزی

به منظور تسهیل در پرداخت صدقه، کارتخوان نانوایی ها فعال شد

به منظور تسهیل در پرداخت صدقه، کارتخوان نانوایی ها فعال شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان اصفهان گفت: امکان پرداخت صدقات از طریق کارتخوان نانوایی های سراسر استان فراهم شده است.

علی اخلاقی معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان، با اشاره به این موضوع، اظهار داشت: با فعال شدن گزینه “صدقه” در دستگاه کارتخوان نانوایی ها، نیکوکاران می توانند با انتخاب این گزینه صدقه خود را در هنگام خرید نان پرداخت کنند.
علی اخلاقی سرانه ماهیانه پرداخت صدقه توسط هر اصفهانی را هزار و ۳۷۶ تومان در سال گذشته اعلام کرد و ادامه داد: از مجموع صدقات پرداختی نیکوکاران در سال گذشته سهم هر خانوار تحت حمایت این نهاد، ماهیانه مبلغ ۵۹ هزار تومان بوده است.
وی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۱۲۲ هزار و ۹۰۰ خانوار تحت حمایت هستند، افزود: نیکوکاران استان با اعتماد به این نهاد، در سال جاری طی دو ماه اخیر نیز ۱۵ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان صدقه پرداخت کرده اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۷درصد افزایش داشته است.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان اصفهان با اشاره به نحوه تسهیم صدقات توسط این نهاد، گفت: صدقه های جمع آوری شده براساس موازین شرعی و در مواردی از جمله تامین کمک هزینه های درمان، مسکن، تحصیل دانش آموزان و دانشجویان، جهیزیه و معاش مددجویان مصرف می شود.
اخلاقی با اشاره به بسترهای الکترونیکی پرداخت صدقه، به بستر فراهم شده در نانوایی های سطح استان نیز تاکید کرد و گفت: نیکوکاران می توانند صدقات خود را علاوه بر استفاده از QRکد نصب شده بر صندوق های صدقات و کدهای اختصاصی مشترکین صدقات، همچنین استفاده از شماره #۲*۰۳۱*۸۸۷۷*، پرداخت کنند.

نظرات
0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x