اجتماعی استان اصفهان تصاویر فرهنگ و هنر مرکزی

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان خبر داد:برگزاری رویداد «بی.تو.بی» با محوریت مشارکت دانش‌بنیان‌ها با سازمان فاوا

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان خبر داد:برگزاری رویداد «بی.تو.بی» با محوریت مشارکت دانش‌بنیان‌ها با سازمان فاوا

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

دستیار ویژه شهردار در امور هوشمندسازی و مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان گفت: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان جلسه‌ای را تحت عنوان «بی.تو.بی مشارکت و همکاری با سازمان فاوا» تدارک دیده است که روز هفتم خردادماه در فضای کار اشتراکی «آبی سفید» برگزار و فرصت همکاری و مشارکت دانش‌بنیان‌ها با فاوای اصفهان فراهم می شود.

سعید فردانی با اعلام این خبر گفت: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان جلسه‌ای را تحت عنوان «بی.تو.بی مشارکت و همکاری با سازمان فاوا» تدارک دیده است که روز هفتم خردادماه در فضای کار اشتراکی «آبی سفید» برگزار و فرصت همکاری و مشارکت دانش‌بنیان‌ها با فاوای اصفهان فراهم خواهد شد.

او افزود: در این رویداد، شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و نوپا در جلسات بی.تو.بی با مدیران و کارشناسان سازمان فاوا، شرکت و توانمندی‌های خود را ارائه می‌کنند. همچنین مدیران سازمان فاوا با توجه به پروژه‌های آتی این سازمان، شرکت‌های مستعد را شناسایی و نسبت به همکاری بیشتر با آن‌ها اقدام می‌کنند.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: برگزاری این جلسات منجر به ایجاد همکاری‌های مفید و سودمند با بخش خصوصی و شرکت‌های دانش‌بنیان می‌شود و زمینه مشارکت مردم در پیاده‌سازی و اجرای پروژه‌های هوشمندسازی شهر را بیش از پیش فراهم خواهد کرد.

او با اشاره به همکاری مجموعه فضای کار اشتراکی «آبی سفید» در برگزاری این رویداد بیان کرد: شرکت‌های دانش‌بنیان نقش مهمی در رشد تولید و پیشرفت اقتصادی کشور ایفا می‌کنند و مجموعه «آبی سفید» با میزبانی از این شرکت‌ها و شرکت‌های نوپا، شرایط ارتباط آن‌ها با سازمان‌های دولتی را فراهم می‌کند.

فردانی ضمن دعوت از شرکت‌های علاقه‌مند و فعال در این حوزه برای شرکت در این رویداد گفت: شرکت‌ها می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این رویداد به صفحه اختصاصی این رویداد در وبگاه سازمان فاوای شهرداری اصفهان به نشانی

http://ict.isfahan.ir/b2b مراجعه و فرم مربوطه را تکمیل کنند.

مهدی جمشیدی

انتهای پیام/*

نظرات
0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x