اجتماعی استان اصفهان تصاویر حوادث مرکزی

کشف ۷ فقره زمین خواری به ارزش ۹۴۷ میلیارد ریال

کشف ۷ فقره زمین خواری به ارزش ۹۴۷ میلیارد ریال

پایگاه خبری احوال نیور، فرمانده انتظامی استان اصفهان، از آزاد سازی ۹۴۷ میلیارد ریال زمین تصرف شده با اجرای طرح مبارزه با زمین خواری توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی خبر داد.

 سردار حمید علینقیان پور، در گفت و گو باخبرنگار خبرگزاری پلیس بیان کرد: به منظور برخورد با زمین خواران و آزاد سازی زمین های ملی و دولتی تصرف شده توسط افراد غیر طرح ویژه مبارزه با زمین خواری در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: در این طرح ماموران موفق شدند ۷ فقره پرنده زمین خواری را کشف کرده و ۱۳۲ هزار و ۶۱۶ مترمربع از زمین ملی و  دولتی که توسط افراد غیر تصرف شده بود آزاد سازی شدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان ارزش زمین های آزاد شده را ۹۴۷ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: در این طرح ۷ نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: در ۴۵ روز اول سال جاری در مجموع ۸ فقره زمین خواری به ارزش هزار و ۶۴۷ میلیارد ریال کشف و ۹ نفر نیز در این رابطه دستگیر شدند.

سردار علینقیان پور با هشدار به  افرادی که اقدام به تصرف زمین های ملی و دولتی می کنند گفت: پلیس امنیت اقتصادی به صورت دقق و هوشمندانه این گونه فعالیت های مجرمانه را رصد کرده و با هر گونه زمین خواری در سطح استان برخورد قانونی می کند.

محمد امین اقتصاد

انتهای پیام/*

نظرات
0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x