اجتماعی استان بین الملل تصاویر تهران چندر رسانه حقوق بشر سیاسی مرکزی

بخشی از پیام رهبر ایران درباره شهید رئیسی که کمتر دیده شد

رهبر ایران درمورد پیام شهادت شهید رئیسی نکات مهمی را بیان کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

◼️ بخشی از پیام رهبر ایران درباره شهید رئیسی که کمتر دیده شد▪️آزردگی هایش از ناسپاسی و طعنه برخی بدخواهان، مانع تلاشش نمیشد▪️او از بابت بعضی زخم زبان ها درد دل کرده بود….

متن پیام آیت الله در خصوص شهادت شهید رئیسی را چند بار مرور کردم. به نظرم این متن چندین پیام خاص داشت. بخشی را ندیدم جایی اشاره کنند و من هم دوست دارم سر بسته بماند و بماند و بماند.اما در بخشی از متن پیام امام خامنه ای آمده: برای او صلاح و رضایت مردم که حاکی از رضایت الهی است بر همه‌چیز ترجیح داشت، از این رو آزردگی‌هایش از ناسپاسی و طعنه برخی بدخواهان، مانع تلاش شبانه‌روزیش برای پیشرفت و اصلاح امور نمی‌شد.رهبر ایران میگوید آزردگی‌های رئیسی از طعنه‌ها مانع تلاشش نشده بود.

▪️ مشخص است متأثر از حرف هایی که زدند و تخریب هایی که کردند او آزردگی هایی داشته که با رهبری در میان گذاشته و آیت الله از این درد دل ها خبر داشته است.تصور کنید شما هر هفته یک روز تعطیل را به مناطق محروم اختصاص میدهید. هر هفته هم عکسی از بازگشایی یک کارخانه جدید در دوره ی ریاست جمهوری شما منتشر می‌شود.در عین حال در حوزه ی بین الملل هم عملکرد تیم شما طوری بوده که بسیاری از ملت ها شما را به عنوان پرچم دار تقابل با زورگویی می‌شناسند. (کما اینکه در این ۶ ماه بسیار بسیار بسیار ایران را از این بابت ستوده اند.)

▪️ تصور کنید همه اینها در دوره شما رخ داده اما مخالفین شما در جریان سیاسی که به شما تمایلی ندارند، شما را به مخاطب به عنوان بی‌سواد و کم اطلاع و نا مسلط و … معرفی می‌کنند.من و شما باشیم قطعا میگوییم گور پدر آرامش روانی جامعه، من هم جواب های گل درشتی می‌دهم تا بنشینند سر جایشان و همه بدانند من هنوز در حال آوار برداری ۸ سال ناکارآمدی هستم و ….رئیسی امکان تک تک اینها را داشت اما ترجیح داد به جای جار و جنجال آخرهفته ها را در سیستان و کرمان و جمع عشایر چهارمحال و کجا و کجا سپری میکند.

او نعمتی بود که قدرش را نداستیم.رحمت و درود خدا بر شهیدی که نماد خدمت شد.مردی که ایران هیچ وقت و هرگز فراموشش نخواهد کرد….

شیوا انصاری

انتهای پیام /*

نظرات
0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x