اجتماعی استان اصفهان تصاویر دین و اندیشه فرهنگ و هنر مرکزی

بازدید مدیر کل اداره آموزش و پرورش استان و رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان خمینی شهر از مجتمع آموزشی مدارس دانشگاه صنعتی اصفهان

بازدید مدیر کل اداره آموزش و پرورش استان و رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان خمینی شهر از مجتمع آموزشی مدارس دانشگاه صنعتی اصفهان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

در آستانه میلاد با سعادت حضرت معصومه سلام الله علیها و آغاز دهه کرامت مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان و رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان خمینی شهر از مجتمع آموزشی مدارس دانشگاه صنعتی اصفهان بازدید کردند.
در ضمن این بازدید اولین جلسه مشترک ریاست دانشگاه صنعتی اصفهان، مدیر کل اداره آموزش و پرورش استان اصفهان،رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان خمینی شهر و اعضای هیات علمی دانشگاه، به همراه معاونین ایشان برگزار گردید.
در این جلسه طرفین بر تقویت مدارس و تنظیم تفاهم نامه جدید فی مابین در راستای همکاری های دانش بنیان و استفاده از ظرفیت حداکثری بازدیدهای دانش آموزی از دانشکده های دانشگاه صنعتی و همکاری های گسترده تر علمی، فنی و مهارتی تاکید و تبادل نظر کردند.
در ادامه با حضور و همراهی مدیر کل آموزش و پرورش استان و رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان خمینی شهر و معاونان و کارشناسان اداره کل و شهرستان از روند جاری آموزشی و پرورشی مدارس واقع در دانشگاه که در قالب مجتمع آموزشی مدارس دانشگاه صنعتی اصفهان در حال فعالیت می باشند بازدید نمودند.

مهدی جمشیدی

انتهای پیام/*

نظرات
0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x