نمایش یک متن عاشقانه در اصفهان به روی صحنه می رود

نمایش یک متن عاشقانه در اصفهان به روی صحنه می رود

نمایش یک متن عاشقانه در اصفهان به روی صحنه می رود

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز، امروز یک شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ نشست خبری عوامل نمایش یک متن عاشقانه در محل مجتمع مطبوعاتی اصفهان، با حضور اصحاب رسانه و هنرمندان تئاتر اصفهان، برگزار شد.

در این نشست خبری احمدرضا حیدری، تهیه کننده ، و بیژن گنجعلی ، و محمد علی سجادی، از طراحان و هنرمندان خوب کشورمان، و مسعود نریمانی، طراح و کارگردان، نمایش یک متن عاشقانه ، این نمایش حضور داشتند.

در این نشست خبری ابتدا احمدرضا حیدری، تهیه کننده، نمایش یک متن عاشقانه، اظهار کرد: این نمایش تلاش مشترک گروه هنری است ، که نشان دهنده یک زندگی روزمره کارگری خواهد بود.

و این نمایش در واقع یک تلنگری به کارفرمایان زده می شود که در برخورد با کارگران چه خوب می تواند نتیجه داشته باشد.

سپس مسعود نریمانی، طراح و کارگردان، نمایش یک متن عاشقانه ، در مورد این نمایش گفت: این نمایش یک نمایش اجتماعی، می باشد و در باره حقوق کارگر و کارفرما است.

در این نمایش سعی کرده ایم که شعاری نباشد.و در قالب طنز سعی کرده ایم که این اتفاق بیافتد، و همان طنزی که در خانواده است در واقع اتفاق بیافتد.

سپس هنرمندان عرصه تئاتر و نمایش استان اصفهان به ، دیدگاه و نظرات خود در مورد این نمایش پرداختند.

در پایان احمدرضا حیدری، تهیه کننده، نمایش یک متن عاشقانه، در پاسخ به خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز ، مبنی بر تاریخ اجرای نمایش یک متن عاشقانه، و مکان اجرای نمایش، اظهار کرد: نمایش یک متن عاشقانه، از تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه شروع و تا تاریخ ۱۱ خرداد ماه ادامه دارد. وی همچنین مکان اجرای نمایش را در محل سالن تئاتر مجتمع استاد محمود فرشچیان اصفهان، اعلام کرد.

علیرضا اقتصاد

انتهای پیام/*

نظرات
0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x