اجتماعی استان اصفهان تصاویر سیاسی مرکزی

پیام دانشگاه آزاد اصفهان در حمایت ازجنبش های دانشجویی در آمریکا

پیام دانشگاه آزاد اصفهان در حمایت ازجنبش های دانشجویی در آمریکا

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

پیام دانشگاه آزاد اصفهان ازجنبش های دانشجویی در آمریکا

بسم الله الرحمن الرحیم
پیامبر اکرم (ص): «هرکس فریاد دادخواهی مظلومی را که از مسلمانان یاری می‌طلبد بشنود، اما به یـاری آن مظلـوم برنخیزد، مسلمان نیست.»
سالهاست که مدعیان حقوق بشر، به بهانه واهی دفاع از حقوق انسان ها و آزادی به مبارزه با باورهای دینی مردم برخاسته اند‌ و در این راه از هرگونه پلیدی و رفتار غیر عقلانی و انسانی حمایت می کنند ولی اکنون که در دانشگاه هایشان انبوهی جوان با دستان خالی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین فریاد آزادی خواهی سر می دهند آنها را وحشیانه سرکوب می کنند.
امروز جهان شاهد خون جوانان آزادیخواه بر دیوار دانشگاه های آمریکا بود ، دانشگاه هایی که زمانی قربانگاه تمام باورهای دینی بودند.
امروز همه جهان تصویر تک تیراندازی را دیدند که در پشت بام دانشگاه ایندیانا آمریکا آماده شلیک به اندیشه جوانان آزادیخواه بود مبادا کسی جرأت مخالفت یا کمترین شعاری علیه رژیم کودک کش را داشته باشد.
ما دانشگاهیان به تأسی از پیامبر اسلام آماده هرگونه اقدام، از تجمع تا اطاعت هر دستوری از مقام ولایت و رهبری هستیم تا نشان دهیم صدای مردم مظلوم غزه یا دانشجویان آزادی‌خواه در آمریکا یا فرانسه را می‌شنویم و لبیک می گوییم‌ که این همان «خط سرخ شهادت» است که با عاشورا تثبیت و تایید شده است.
لبیک یا حسین

مهدی جمشیدی

انتهای پیام/*

نظرات
0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x