اجتماعی استان اصفهان تصاویر مرکزی

دکتر احمد شریعتی عضو شورای اسلامی شهر اصفهان:بعضی سازمان‌های شهرداری در حل مشکلات مردم ناکارآمد هستند

دکتر احمد شریعتی عضو شورای اسلامی شهر اصفهان:بعضی سازمان‌های شهرداری در حل مشکلات مردم ناکارآمد هستند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: بعضی سازمان‌های شهرداری در حل مشکلات مردم ناکارآمد هستند و از اهداف سازمانی خود دور شده‌اند که شهردار اصفهان باید نسبت به این امر توجه نشان دهد.

دکتر احمد شریعتی در نطق میان دستور یکصد و بیست و نهمین جلسه علنی شورا  با گرامیداشت سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: سپاه پاسداران در سایه روحیه انقلابی و معنوی که از سرچشمه جوشان دل منور و روح مصفای امام عارفان می‌جوشید و جوانان رزمنده و خالص بسیج و سپاه را سیراب می‌کرد تشکیل شد. سپاه نقش تعیین کننده‌ای در دفع حمله ایادی استکبار به ایران ایفا کرده و درس تلخی به دشمنان کشور داده است.
وی افزود: حفظ استمرار نظام جمهوری اسلامی به دست سپاه تضمین شده که مولود مبارک انقلاب اسلامی است. این پدیده در حقیقت مظهر عینی و مجسمی برای شعارهای انقلاب اسلامی از جمله ایستادگی در مقابل همه قدرت‌های بزرگ است.
عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شعار سپاه شعار پیروزی خون بر شمشیر و حرکت برای نجات مستضعفان است و در نخستین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی بنا به فرمان امام خمینی (ره) بنیان گذار جمهوری اسلامی به جوانان غیور و انقلابی، عده‌ای از پیروان صدیق ولایت فقیه این نهاد مقدس را پی ریزی کردند.
وی ادامه داد: شاید در آن روزهای نخست که هدف سپاه را پاسداری از انقلاب اسلامی مطرح می‌کردند تصور نمی‌شد که چه مسئولیت خطیری بر عهده این تشکیلات تازه تاسیس خواهد بود. اما با اطاعت محض از ولایت فقیه، سپاه به عنوان بازوی توانمند ولایت فقیه خود را برای هر ماموریتی آماده کرد.
شریعتی اظهار کرد: نام گذاری سالروز ولادت سالار شهیدان به نام روز پاسدار نیز از این جهت است که سپاه آرمانی مقدس دارد و دامنه این آرمان تا زمان حکومت عدل جهانی گسترده است. سپاه در افقی فرازمند دارای آرمان‌های مکتبی و انسانی و جهان شمول است و همیشه باید حرکت خود را به آن سو جهت دهد.
وی تصریح کرد: در جهان کفرآلود که قدرت‌های پوشالی به غارت آن مشغول هستند و خانه‌های عنکبوتی و پوسیده خود را حراست می‌کنند سپاه در حمایت از مستضعفان فعالیت می‌کند. مسلمانان انقلابی در سراسر جهان سپاه را الگوی نظامی سیاسی و فرهنگی خود می‌بینند و صحنه‌های بی نظیر اقتدار سپاه در دفاع مقدس، دفاع از امنیت و حرم و سلامت و… خلق شده است.
عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان در بخش دیگری از نطق خود با اشاره به مشخص نشدن متولی سازمان پارک‌ها و فضای سبز و سازمان خدمات موتوری شهرداری اصفهان گفت: نیاز است مسئولان این سازمان‌ها مشخص شوند و از شهردار اصفهان می‌خواهیم تکلیف این دو سازمان را روشن کند.
وی بیان کرد: همچنین امیدواریم با حضور آقای حسام نژاد در معاونت شهرسازی گره‌های مردم در مسائل مربوط به پروانه ساختمانی باز شود.
شریعتی خاطرنشان کرد: بعضی سازمان‌ها در حل مشکلات مردم ناکارآمد هستند. بنده واقعیت را بیان می‌کنم و باید بگویم برخی از این سازمان‌ها از هدف سازمانی خود دور شده‌اند علت این است که مدیر آن سازمان‌ها‌ ناکارآمد هستند، اما متأسفانه شهردار اصفهان جوابی به این قضیه نمی‌دهد هرچند می‌دانم هدف شهردار جهش در عملکرد این سازمان‌ها بوده است.

مهدی جمشیدی

انتهای پیام/*

نظرات
0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x