اجتماعی استان

ادعای نمایندگان و عملکرد آنها در حوضه آب

پایگاه خبری احوال نیوز ،بر اساس یک اولویت سنجی در شهرستان اصفهان بالاترین دغدغه مردم اصفهان زاینده رود است . به نظر ،دولت ها هم مردم اصفهان را دشمن پنداشته و برای ایجاد این نگرانی کوتاهی نکرده اند. از دولت هاشمی و انتقال آب ،از دولت خاتمی و طرح آب استانی به جای منطقه ای ، از دولت احمدی نژاد و برداشت آب بی حد و حساب در بالا دست ، از دولت روحانی تعویق و حذف سر فصل های بودجه بهشت آباد تا دولت رییسی و طرح بن بروجن .

به نظر می رسد که نمایندگان ادوار گذشته و کنونی هم در زمین حریف بازی کرده اند و به ضرر مردم اصفهان قدم برداشته اند . انکار هم بی فایده است چون حداقل درباب آخرین مصوبه برنامه هفتم توسعه در مورد آب از دیوار صدا برخاست و از نمایندگان ما نه .

ح- انتقال آب بین شش حوضه آبریز داخلی برای مصارف غیر شرب ممنوع است. تأیید تخصیص آب و اجرای طرحهای انتقال آب شرب بین حوضه های آبریز و استانها پس از طی مراحل فنی و تصویب در شورای عالی آب با لحاظ نیازهای زیست محیطی طبق استانداردها و حدود مجاز مندرج در اسناد و قوانین برای حقابه های مبدأ امکانپذیر میباشد ((منابع آبهای سطحی و زیرزمینی))

جالب که یکی از همین نمایندگان که برداشت آن است که تاریخ را یا نخوانده و یا قصد دارد تاریخ را آن گونه که دوست دارد بنویسد به طومار شیخ بهایی هم طعنه زده و توهین کرده . مردم محترم اصفهان آزموده را آزمودن خطاست در این مورد نظر دکتر مسعود نیکدستی را جویا شدیم که در کلیپ زیر به سمع ونظر شما خواهد رسید.

همچنین وی در مناظره انتخاباتی خود به مسئله آب پرداخت و موضوعات زیر را ابراز نمود :

نظرات
0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x