افزایش زمین‌های ورزشی روباز در دستور کار
اصفهان

افزایش زمین‌های ورزشی روباز در دستور کار

به گزارش پایگاه خبری احوال نیوز:

مدیر منطقه ۱۱ شهرداری اصفهان با اشاره به ساخت زمین روباز ورزشی پارک درخشان گفت: در دیگر محلات منطقه نیز ایجاد زمین‌های روباز ورزشی با هدف افزایش سرانه ورزشی و رویکرد محله محوری در دستور کار قرار می گیرد.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، حسن محمدحسینی با اعلام این خبر گفت: ایجاد زمین‌های روباز ورزشی با هدف توسعه محلات و مبتنی بر رویکرد محله‌محوری در دستور کار قرار گرفته و در همین راستا، عملیات احداث زمین روباز ورزشی پارک درخشان آغاز شده است.

وی افزود: پس از طی فرآیند اجرای این پروژه از جمله جانمایی، طراحی و سپس تأمین اعتبار و انتخاب پیمانکار، فعالیت عمرانی در زمینی به مساحت ۱۸۰۰ متر مربع آغاز شد.

مدیر منطقه ۱۱ شهرداری اصفهان با بیان اینکه هدف از اجرای این پروژه افزایش سرانه ورزشی و دسترسی آسان‌تر شهروندان به ویژه جوانان به امکانات و سخت افزارهای ورزشی در نزدیک‌ترین نقطه به محل زندگی‌شان است، گفت: در همین راستا در دیگر محلات منطقه نیز ایجاد زمین‌های روباز ورزشی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به اعتبار مورد نیاز برای احداث زمین ورزشی پارک درخشان ادامه داد: مبلغ ۴۱ میلیارد ریال به این پروژه عمرانی اختصاص پیدا کرده است و تا کنون بیش از ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

نظرات
0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x