اجتماعی استان تصاویر

هوشیاری همسایه سارقان منزل را ناکام گذاشت

هوشیاری همسایه سارقان منزل را ناکام گذاشت

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان گفت: هوشیاری و تماس به موقع شهروند با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ باعث دستگیری سارق منزل در این شهرستان شد.

سرهنگ ایرج کاکاوند<a href="http://<!– wp:paragraph –> <p><strong>وی افزود: مأموران بلافاصله در محل حاضر و سارقان که پس از سرقت منزل یکی از شهروندان قصد فرار داشتند را رویت و درعملیاتی ضربتی موفق به دستگیری آن ها شدند.</strong></p> در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان داشت: در پی تماس یکی از شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ ، مبنی بر حضور ۲ نفر ناشناس در حیاط منزل همسایه، بلافاصله مراتب در دستور کار ماموران کلانتری۱۲ ولی عصر (عج) قرار گرفت.

وی افزود: مأموران بلافاصله در محل حاضر و سارقان که پس از سرقت منزل یکی از شهروندان قصد فرار داشتند را رویت و درعملیاتی ضربتی موفق به دستگیری آن ها شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان تصریح کرد: سارقان دستگیر شده در تحقیقات اولیه انجام شده به بزه ارتکابی اعتراف که پس از تشکیل  پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

این مقام انتظامی در پایان ضمن تقدیر از شهروند وظیفه شناس به علت تماس به موقع با پلیس که منجر به دستگیری سارقان منزل شد خاطر نشان کرد: در بررسی های انجام شده مشخص شد منزلی که مورد سرقت واقع شده بود فاقد حفاظ مناسب و تجهیزات پیشگیرانه از سرقت بوده که لازم است شهروندان نسبت به رعایت ملاحظات و اصول مراقبتی اهتمام بیشتری داشته و از نگهداری وجوه نقد و طلاجات مازاد برنیاز خود در منزل اکیدا خوداری کنند.

محمد امین اقتصاد

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *