اجتماعی اقتصادی

در راستا تحقق شعار سال۱۴۰۱: مخابرات با هدف توسعه بازار ارتباطات کشور با شرکت های دانش بنیان همکاری می کند

در راستا تحقق شعار سال۱۴۰۱: مخابرات با هدف توسعه بازار ارتباطات کشور با شرکت های دانش بنیان همکاری می کند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

شرکت مخابرات ایران برای تحقق شعار سال به عنوان راهبرد اساسی و کلید ی حل مشکلات اقتصادی کشور، آماده مشارکت درعملیاتی‌کردن ایده‌های برتر با اولویت خدمت‌رسانی به مشتریان خود است واز شرکت های دانش بنیان برای افزایش سهم بازار ارتباطات حمایت کرده وبه صورت واقعی و در میدان وارد عمل می شود .   به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرا ت ایران ، دکترزارعیان معاون تجاری و امور مشتریان، ضمن بیان این مطلب افزود:این شرکت به منظور نقش‌آفرینی فعالانه‌تر در زیست‌بوم نوآوری، با استفاده از ظرفیت‌های موجود و به دور از هرگونه کار تبلیغاتی و شعاری با همکاری صندوق نوآوری و توسعه اقدام به فراخوان همکاری فناورانه در صنعت مخابرات ایران کرد.   


وی با تاکید برحمایت شرکت مخابرات ایران از شرکتهای دانش‌بنیان و تأثیر آن بر افزایش سهم بازار ارتباطات اظهار داشت : .این همکاری موجب تحقق تلاش برای توسعه بهره‌مندی از توانایی شرکت‌های دانش‌بنیان است وبه توسعه فناوری‌های آینده کمک می کند . بر این اساس ،شرکت مخابرات ایران با همکاری صندوق نوآوری و توسعه اقدام به فراخوان همکاری فناورانه با فناوران، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌های فعال در صنعت ارتباطات و مخابرات کرده است.
معاون تجاری و امور مشتریان با اشاره به اینکه در حال حاضر بازار ICT کشورپتانسیل توسعه و اشتغالزایی بیشتر را دارا است گفت : در این راستا همکاری شرکت مخابرات ایران به عنوان نخستین و بزرگترین اپراتور ارتباطی کشور که ارائه دهنده متنوع ترین خدمات ارتباطی و زیرساختی است با اپراتورها و شرکت های دانش بنیان می تواند علاوه بر افزایش سهم بازار ارتباطات، موجب تأمین منافع دوسویه برای این شرکتها شود .    


دکتر زارعیان درتشریح بیشتراین فراخوان همکاری افزود: شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها در هر یک از حوزه‌های VOD/AOD،IPTV/LIVE، AR/VR، SD-WAN، UGC/Content، Data Center/Co-Location ، Smart CCTV، Value Added Service (VAS) ، FinTech، طراحی و تولید سامانه‌های تجاری(هوش تجاری، پیش‌بینی بازار و …) ، تجهیزات و قطعات مخابراتی، سکوهای ارائه سرویس همگرا در بستر تلفن ثابت و سیارو ارائه مدل‌های ارتقای درآمد(حوزه تلفن ثابت، دیتا و …) می توانند با مخابرات همکاری کنند .

وی همچنین خدمات تعاملی (محتوا) ، خدمات اینترنت اشیاء (IoT)، سرویس های ابری ، سکوهای دیجیتال ارائه سرویس در بستر تلفن ثابت و باند پهن ، تولید و یکپارچه سازی سامانه‌های مدیریت ارتباط با مشتریان CRM)، صورت حساب گیری و (…، دارای «طرح‌های قابل اجرا»، «دانش فنی» یا «محصول» را از موارد دیگر در حوزه همکاری نام برد و افزود : شرکت ها می‌توانند تا ۱۴ مرداد با تکمیل فرم به آدرس https://forms.inif.ir/web/guest/TCI درخواست خود برای همکاری را ارسال کنند.
دکتر زارعیان در ادامه افزود : پس از ارزیابی و تأیید، متقاضیان تأییدشده می‌توانند از خدمات مشورتی، تسهیل‌گری و مالی صندوق نوآوری و شکوفایی و همچنین مشارکت با شرکت مخابرات ایران در تجاری‌سازی ایده‌ها، خدمات یا محصولات در چارچوب زیرساخت‌ها و امکانات موجود شرکت مخابرات ایران بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/*

نظرات
0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x