حقوق ورودی برخی ورق‌های سرد و گرم فولادی تعیین و ابلاغ شد

حقوق ورودی برخی ورق‌های سرد و گرم فولادی تعیین و ابلاغ شد

حقوق ورودی برخی ورق‌های سرد و گرم فولادی تعیین و ابلاغ شد

معاون اول رئیس‌جمهور، تصویب‌نامه موضوع تعیین حقوق ورودی برخی از ورق‌های سرد و گرم فولادی را ابلاغ کرد.

پایگاه خبری احوال نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر هیئت دولت، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور، تصویب‌نامه موضوع تعیین حقوق ورودی برخی از ورق‌های سرد و گرم فولادی را ابلاغ کرد.

هیئت وزیران در جلسه بیست و هفتم تیر ۱۴۰۰ به پیشنهاد وزارت صنعت، معدن و تجارت، حقوق ورودی برخی از ورق‌های سرد و گرم فولادی را به شرح جدول پیوست تعیین کرد.

معاون اول رئیس‌جمهور، همچنین تصویب‌نامه موضوع طرح تقسیم کار ملی توسعه، ترویج و نهادینه‌سازی سیاست‌های راهبردی خانواده محور را ابلاغ کرد.

هیئت وزیران در جلسه بیست و هفتم تیر ۱۴۰۰ به پیشنهاد معاونت رئیس‌جمهوری در امور زنان و خانواده و در اجرای ماده (۳) آیین‌نامه تشکیل ستاد ملی زن و خانواده، طرح تقسیم کار ملی توسعه، ترویج و نهادینه‌سازی سیاست‌های راهبردی خانواده محور را تصویب کرد.

براساس این تصمیم، دستگاه‌های اجرایی موظفند متناسب با محورها و مؤلفه‌های شاخص‌های خانواده و مبتنی بر راهبردهای مربوطه، برنامه ارتقای وضعیت شاخص‌ها را تدوین و نسبت به درج آن در سامانه رصد و پایش وضعیت زنان و خانواده اقدام کنند.

همچنین دستگاه‌های اجرایی موظفند به منظور ارتقای شاخص‌های خانواده، با هماهنگی دبیرخانه ستاد ملی زن و خانواده و سازمان برنامه و بودجه کشور، اعتبارات پیش‌بینی شده مرتبط با برنامه‌ها را در قالب اعتبارات مصوب مربوط و تخصیص‌یافته هزینه و گزارش عملکرد بودجه‌ای خود را در مقاطع زمانی ۶ ماهه به منظور ارائه به مراجع ذیربط، در اختیار دبیرخانه و سازمان مذکور قرار دهند.

علاوه بر این، دستگاه‌های اجرایی موظفند تمامی فعالیت‌ها و اقدامات خود در این خصوص را در مقاطع زمانی ۶ ماهه به دبیرخانه ستاد ملی زن و خانواده (معاونت رئیس‌جمهوری در امور زنان و خانواده) گزارش کنند.

انتهای پیام /*دیدگاهتان را بنویسید