طرح اهدای هزار مودم رایگان به مدد جویان

طرح اهدای هزار مودم رایگان به مدد جویان کمیته امداد، در مخابرات منطقه اصفهان کلید خورد.

پایگاه خبری احوال نیوز به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان، در مراسمی با حضور مسئولین استانی، طرح “امداد مومنانه و ارتباط ماندگار” به همت پایگاه بسیج مخابرات منطقه اصفهان و با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان، در راستای اجرای عدالت ارتباطی در بین اقشار کم درآمد جامعه، اجرایی شد.

فرمانده پایگاه بسیج مخابرات منطقه اصفهان در این آئین که صبح امروز _ دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ _ در سالن اجتماعات کوثر مخابرات برگزار شد؛ با اشاره به فلسفه اجرای این طرح گفت: این طرح برای اولین بار در کشور،  با مشارکت کمیته امداد حضرت امام (ره) اجرایی شده و شامل اهدا، نصب و راه اندازی هزار مودم به همراه ارائه سرویس اینترنت ۶ ماهه رایگان به مدد جویان کمیته امداد است که امروز در فاز اول شاهدتحویل  نمادین اولین سرویس به دو مدد جوی محترم در شهرستان شهرضا و شهر اصفهان هستیم.

رامین خمسه افزود: این طرح ماحصل جلسات شورای بسیج حوزه شهید رجایی است که بر مبنای استفاده از ظرفیتهای ادارات و ارگان ها در جهت اشاعه کمک های مومنانه در سطح اداره و جامعه پیاده سازی شد و امیدواریم با کمک کمیته امداد حضرت امام (ره) در سایر ارگان ها نیز بر حسب توانایی و ظرفیت های آن ها تسری پیدا کند.

وی ضمن تشکر و قدردانی از همکاری مدیر مخابرات منطقه اصفهان در اجرای این طرح، عنوان کرد: به انجام رسیدن این طرح حقیقتا مدیون مشارکت های مجدانه مدیر مخابرات منطقه اصفهان است که در راستای مسئولیت های اجتماعی از هیچ گونه کمکی دریغ ننموده و بحمدالله امروز شاهد ساری و جاری شدن برکات این طرح در جهت کمک به تسهیل آموزش مجازی دانش آموزان و دانشجویان مددجوی کمیته امداد هستیم.

خمسه خاطر نشان کرد: بخش قابل توجهی از هزینه ارائه سرویس اینترنت ۶ ماهه رایگان به مددجویان، در یک حرکت خودجوش مومنانه به همت و با مشارکت بسیجیان و کارکنان مخابرات منطقه اصفهان تامین شده که امیدواریم خداوند به ایشان اجر جزیل عنایت کند.

گفتنی است در این جلسه کریم زارع مدیر کل و فرمانده بسیج  کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) استان اصفهان، سرهنگ شفیعی فرمانده سازمان بسیج کارمندان و فرماندهان و اعضا شورای حوزه های شهید رجایی و شهید آوینی و تعدادی از مسئولین مخابرات نیز حضور داشتند.

انتهای پیام /*دیدگاهتان را بنویسید