بازدید معاون رئیس‌جمهور از پروژه تعاونی مسکن مخابرات اصفهان

بازدید معاون رئیس‌جمهور از پروژه تعاونی مسکن مخابرات اصفهان

پایگاه خبری احوال نیوز به نقل ازروابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان ، محمد باقر نوبخت معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، عصر امروز – پنج شنبه ۱۴۰۰/۳/۶ – به‌ همراه جمعی از مسئولین استانی از پروژه تعاونی مسکن مخابرات منطقه اصفهان بازدید کرد.

مدیر مخابرات منطقه اصفهان در این بازدید، ضمن خوش آمد گویی به حضار، با اشاره به اجرای پروژه های گوناگون مسکن کارکنان در مخابرات منطقه اصفهان گفت: تا به حال پروژه های بسیاری در راستای خانه دار ساختن همکاران مخابراتی در این مجموعه به سرانجام رسیده که یکی از این پروژه ها احداث مجموعه ۱۷۶ واحدی است که با۳۶۰۰۰ متر مربع زیر بنا و در شش طبقه در آینده نزدیک ساخته خواهد شد.

اسماعیل قربانی افزود: هدف تعاونی مسکن مخابرات، تأمین واحد های مسکونی با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت برای اعضا بوده که فعالیت های این تعاونی، علاوه بر انجام این مهم، باعث بهبود مدیریت مسکن ، ترویج برنامه ریزی ومدیریت پایدار کاربرد زمین ، ترویج فعالیت های پایدار صنعت ساختمان ، ترویج توسعه ی منابع انسانی و ایجاد ظرفیت برای توسعه مسکن نیز خواهد شد.

حسین نجار مشاور استاندار و رئیس تعاونی مسکن کارکنان مخابرات منطقه اصفهان نیز در این بازدید به ارائه گزارشی از اقدامات این تعاونی در سالهای گذشته و روند پیشرفت پروژه فعلی پرداخت.

گفتنی است در این بازدید عباس رضایی استاندار، حسین سیستانی فرماندار، حجت الله غلامی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و جمعی از مسئولین مخابراتی نیز حضور داشتند.

انتهای پیام /*دیدگاهتان را بنویسید