هشدار / سرهنگ نعمت خلیلی ازدستگیری اعضای باند خانوادگی کلاهبردار در “برخوار” خبر داد

هشدار / سرهنگ نعمت خلیلی ازدستگیری اعضای باند خانوادگی کلاهبردار در “برخوار” خبر داد

پایگاه خبری احوال نیوز ، فرمانده انتظامی شهرستان برخوار از دستگیری فردی که با همدستی همسر و فرزندش اقدام به ۱۶ فقره کلاهبرداری به ارزش ۵ میلیارد ریال کرده بود خبر داد.

سرهنگ “نعمت خلیلی” با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره کلاهبرداری از صنوف مختلف به شیوه صدور چک های مسروقه  موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان برخوار قرار گرفت.

وی افزود:  کارآگاهان  پس از انجام بررسی های علمی و تخصصی هویت اصلی اعضای یک باند ۳ نفره که به صورت خانوادگی و با استفاده از یک دستگاه خودروی سواری سوزوکی اقدام به کلاهبرداری از صاحبان صنوف می کردند را شناسائی و پس از هماهنگی مقام قضایی آنها را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان برخوار  با بیان اینکه متهمان دستگیر شده منکر هر گونه جرمی بودند اظهار داشت: سرانجام با تهیه مدارک علمی به دست آمده در آزمایشگاه فیزیک جنایی پلیس آگاهی استان اصفهان متهمان که چاره ای جز اعتراف نداشتند به ۱۶فقره کلاهبرداری با شیوه صدور چک های مسروقه اقرار کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان برخوار  ارزش کلاهبرداری های صورت گرفته توسط این افراد را بالغ بر ۵ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: به صاحبان صنوف توصیه می کنیم به صرف داشتن خودروی مدل بالا و همراه داشتن دست چک به افراد اعتماد  نکنند و بعد از اطمنان از صحت چک های ارائه شده به تحویل کالا به خریداران اقدام کرده و در صورت مشکوک شدن به افرادی که به آنان مراجعه می کنند  بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

محمد امین اقتصاد

انتهای پیام/*دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *