علی سلیمی نظریه پرداز بمب اتم: سخنان وزیر اطلاعات اصلا بیان کننده این نیست که ایران سلاح اتمی خواهد ساخت بلکه ایران در صورت تحت فشار قرار گرفتن دروغ بودن وجود بمب اتمی را افشا خواهد کرد

علی سلیمی نظریه پرداز بمب اتم: سخنان وزیر اطلاعات اصلا بیان کننده این نیست که ایران سلاح اتمی خواهد ساخت بلکه ایران در صورت تحت فشار قرار گرفتن دروغ بودن وجود بمب اتمی را افشا خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز ، علی سلیمی ، نظریه پرداز علم انفجار بمب اتم و درغگویی ابرقدرتها به خصوص دولت تروریست آمریکا ، به خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز ، گفت: سخنان سید محمود علوی وزیر محترم اطلاعات اصلا و ابدا بیان کننده این نیست که ایران در صورت تحت فشار قرار گرفتن ، سلاح اتمی خواهد ساخت بلکه نشان دهنده این است که ایران در صورت تحت فشار قرار گرفتن ، دروغ بودن وجود بمب اتمی را افشا خواهد کرد .

در صورت افشای این دروغ طومار ابرقدرتی آمریکا ، روسیه ، چین و اروپا در هم خواهد پیچید. و این کشورها آبرویشان خواهد رفت. و علاوه بر ان تجزیه خواهند شد و حتی درگیر جنگهای داخلی خواهند شد.

برای همین است که آقای پوتین در روسیه رفتار خوبی با رییس مجلس آقای قالیباف نداشت .

روسیه تا زمانی می تواند ژست یک ابرقدرت را به خود بگیرد که آمریکا به همین شکل دروغین وجهه یک ابرقدرت مثلا” اتمی را به خود بگیرد.

این واقعیتی است که ترامپ نیز به آن اشاره کرد که روسیه به این دلیل از برجام خارج نمی شود که برجام برای روسیه توافق خوبی است.

روسیه هیچ قدرتی از خود ندارد و تا به حال در هیچ بحران نظامی ,و سیاسی در جهان نتوانسته است نقشی اساسی داشته باشد و در نهایت دچار تحقیر و خفت شده است.

روسیه کاملا به آمریکا وابسته است . از نظر تامین غذا ، صنایع و حتی تامین اسلحه.

دلیل اینکه تفسیرهای کارشناسان سیاسی مبهم می باشد و پیش بینی های آنها رخ نمی دهد این است که آنها در نهایت ساده دلی باور کرده اند که سلاح اتمی واقعا وجود دارد.

تحلیلی که سنگ بنایش باور غلط باشد هیچگاه منطبق بر واقعیات و رخدادها نخواهد بود و مفسرین سیاسی همواره مبهم و غیرشفاف صحبت می کنند تا راه فراری برای گریز از غلط بودن پیش بینی هایشان داشته باشندو بتوانند با کلمات بازی کنند.

نه ترامپ در مورد خروج از برجام تصمیم گرفت ونه بایدن برای بازگشت به ان اختیاراتی دارد.

تمام تصمیمات در این مورد توسط نخبگان سازمانهای نظامی آمریکا گرفته می شود. آقای ظریف یک بار گفتند که اگر به جای ترامپ ، خانم هیلاری کلینتون دموکرات هم رای می آورد باز هم آمریکا از برجام خارج می شد.

شاید باور اینکه سلاح اتمی دروغ است کمی سخت باشد اما واقعیت همین است و چنین سلاحی مطلقا” وجود خارجی ندارد.

اینکه تمام مقامات آمریکایی می گویند “ایران هرگز به بمب اتمی دست نخواهد یافت” یک حقیقت را نشان می دهد و آن هم اینکه چیزی به عنوان سلاح اتمی مطلقا” وجود خارجی ندارد و خود دولت امریکا ۷۵ سال با کمک کشورها و سازمانهای هوچی گر با وانمود به داشتن چنین سلاحی و ایجاد رعب و وحشت در دل ملتها خود را به دروغ ابرقدرت جا زده است،

در عمل هم می بینیم که آمریکا اهمیتی به گزارشهای ایران در باره غنی سازی نمی دهد و برایش مهم نیست که ایران به چه درصدی از غنی سازی رسیده باشد.

وقتی ایران اعلام کرد که غنی سازی بیست درصدی انجام می دهد آمریکا هیچ واکنشی نشان نداد. حتی اگر ایران اعلام کند که به بمب اتمی دست یافته است باز هم آمریکا هیچ اهمیتی نمی دهد زیرا می دانند که بمب اتمی وجود ندارد و یک خالی بندی است. غنی سازی ۲۰ درصد که چیزی نیست. حتی اگر ایران ادعا کند که درصد اورانیوم غنی شده را به ۱۰۰ درصد رسانده و چند هزار تن هم ذخیره دارد، آمریکا باز هم هیچ اهمیتی نمی دهد. چون مقامات آمریکایی از حقیقت ماجرا خبر دارند و می دانند که نه اورانیوم غنی شده ای در کار است و نه چیزی به نام بمب اتمی وجود خارجی دارد.

( خودشان حدود ۸ دهه با این دروغها و ایجاد ترس در دل ملت ها ان طور که خواستند دنیا را بر اساس منافع نامشروع شان مهندسی و هدایت کردند و ملتها را به بردگی گرفتند)

به جای انتشار چنین اخباری به سوال زیر پاسخ دهند: اگر طبق گفته خودشان در یک بمب اتمی ۵۰ تا ۶۰ کیلوگرم اورانیوم غنی شده به کار رفته است پس قارچی که ده ها هزارتن و یا بیشتر وزن دارد چگونه ایجاد می گردد. اصل بقای جرم که نمی تواند نقض شود.

از تمامی افراد اعم از دانشمندان و فیزیکدانان ( مخصوصا” افرادی که عنوان دانشمند هسته ای را یدک می کشند) و همچنین سیاستمداران و دولتمردان بخواهید که به میدان بیایند و به این سوال جواب دهند . مطمئن باشید که هیچکدام از آنها نخواهند توانست به شما پاسخی مجاب کننده بدهند. ناتوانی آنها در پاسخ به این سوال باعث افشای دروغ بودن چیزی به نام بمب اتمی می شود. آن وقت در چنین فضایی ملت ها می توانند به دنبال عدالت اجتماعی و دنیای بدون جنگ باشند.

انتهای پیام/*دیدگاهتان را بنویسید