هادی منوچهری مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی :نوسازی و خروج تاکسی های فرسوده از ناوگان شهری اصفهان

هادی منوچهری مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی :نوسازی و خروج تاکسی های فرسوده از ناوگان شهری اصفهان

نوسازی و خروج تاکسی های فرسوده از ناوگان شهری اصفهان 

هادی منوچهری ، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت :

کاهش عمر ناوگان تاکسی ‌های شهر اصفهان به کمتر از ۷ سال وروند نوسازی تاکسی ها در شهر اصفهان نسبت به جمعیت در کشور اول است که امیدواریم تا پایان سال بتوانیم  1000 تاکسی را نوسازی کرده و عمر ناوگان را به زیر هفت سال برسانیم. 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز ، به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، هادی منوچهری در شصت و نهمین نشست خبری “سه شنبه ها با رسانه” آنلاین از ۲۱ هزار تاکسی پلاک زرد، آژانس، بی‌سیم و سرویس مدرسه و همچنین ۱۸ هزار تاکسی آنلاین درسطح شهر اصفهان وجود دارد.

 سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی وظایفی مانند سفر ایمن، سریع و ارزان در حوزه ارائه خدمات به شهروندان دادکه ، مهمترین حوزه و وظیفه در سازمان تاکسیرانی است.

مالکیت خودروهای سواری تاکسی در اختیار مالک است و تفاوت این  سازمان با سایر حوزه های حمل و نقل این است که سازمان تاکسیرانی را با هزاران مالک روبرو می کند و هدف ارائه خدمت بهتر به شهروندان است.

شهروندانی هم که می خواهند از تاکسی بیسیم بانوان استفاده کنند بدانند این تاکسی ها زیر نظر شهرداری اصفهان فعالیت می کند.

 سرویس های مدرسه بعنوان مشاغل پاره وقت معرفی می شوند جدا از شرایط کرونا این تاکسی ها عملا ۵ ماه در سال فعالیت ندارند و از اقدامات لازم برای دریافت بسته های معیشتی و تسهیلاتی و ارائه آن به  رانندگان در حال انجام است امیدواریم  ظرف دو ماه آینده این بسته های تسهیلاتی به دست آنها برسد

هزار تاکسی زرد رنگ که به صورت اینترنتی فعالیت می کننددر شرایط کرونا باید با سه مسافر حرکت کنند.

 رانندگان تاکسی های زردرنگ که حرفه ای هستند.

 تعداد ی کمی از رانندگان تاکسی در اصفهان به کرونا مبتلا شده اندیکی از دلایل آن هم این است که اصفهان جزو شهرهایی بود که رانندگان آن از ابتدای  شیوع کرونا از ماسک و کاور جدا کننده استفاده کرده اند ودر این خصوص مشکل جدی در اصفهان وجود نداشت.   

رویا مردانی

انتهای پیام /*دیدگاهتان را بنویسید