نامه نگاری به فراکسیون ورزش مجلس در استانه انتخابات ریاست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام

انتخابات ریاست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در حالی قرار است برگزار شود که چند هیئت و باشگاه ورزشی اعتراض‌هایی نسبت به روند برگزاری آن داشته‌اند.

به گزارش پایگاه خبری احوال نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، وزارت ورزش و جوانان روز ۲۵ آذر ماه اعلام کرد که انتخابات فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام روز ۱۳ دی ماه برگزار می‌شود؛ انتخاباتی که حسین اخلاقی، سید رضا میرابوطالبی، کاوه درودی، حسین یارمحمدیان، عبدالمهدی نصیرزاده، منصور عبدی، کمال جوانمرد و محمدرضا کاظمی آشتیانی برای حضور در آن نامزد شده‌اند و در نهایت یکی از این ۸ کاندیدا روی صندلی ریاست خواهد نشست.
این انتخابات همانند انتخابات برخی از فدراسیون‌ها با حاشیه‌هایی همراه است. بزرگترین حاشیه مربوط به شائبه مهندسی انتخابات از سوی برخی نامزدها است. هفته گذشته بود که لیست نمایندگان ورزشکاران، مربیان، داوران و باشگاه‌ها اعلام شد. انتشار اسامی نفرات و باشگاه‌ها باعث ایجاد شائبه مهندسی شده است. حتی در این باره اعتراض‌هایی از سوی برخی هیئت‌ها و باشگاه‌ها رخ داده و آنها منتظر پاسخ مسئولان ذیربط هستند.
پس از معرفی یک باشگاه در اصفهان برای حضور در مجمع، برخی باشگاه‌های این استان در نامه‌ای خطاب به فدراسیون بدنسازی، خواستار تجدید نظر شده‌اند. آنها در نامه به سرپرست فدراسیون، عنوان کرده‌اند باشگاهی که برای حضور در مجمع انتخاباتی معرفی شده، تازه تاسیس است، در یک هتل واقع شده و مساحتش ۲۰۰ متر است و استانداردهای لازم را ندارد. این در حالی است که باشگاه‌هایی با ۱۶۰۰ متر مساحت و داشتن رتبه برتر کشوری، نتوانسته‌اند در لیست قرار بگیرند.
این شائبه در این خصوص وجود دارد که قرار است با معرفی این باشگاه، از یکی از نامزدها که در استان اصفهان مسئولیت دارد، حمایت صورت بگیرد. این در شرایطی که این نامزد چندی پیش، خودش بر این موضوع تاکید کرده بود.

اعتراض‌ها اما به همین‌جا ختم نمی‌شود. رئیس هیئت استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در نامه‌ای به امیری‌خراسانی سرپرست فدراسیون، مشابه چنین موضوعی را مطرح کرده و خواستار طی شدن روال قانونی در این باره شده است.
در همین زمینه باید به نامه‌های سرپرست اداره کل ورزش و جوانان شهرستان جهرم در استان فارس خطاب به رئیس کمیسیون عمران مجلس و همچنین رئیس کمیسیون ورزش مجلس نیز اشاره کرد. عبدالرحیم خداجو انتقاداتی را نسبت به عدم معرفی «مهدی ارزشمند» کاپیتان تیم ملی به عنوان نماینده ورزشکاران کرده، آن هم در حالی که ارزشمند در مجمع عمومی فدراسیون که شهریور ماه برگزار شد، با همین سمت حضور داشت.

 هر چه به انتخابات نزدیک‌تر شویم، این حواشی و شائبه‌های مهندسی بیشتر مطرح شده و به نظر می‌رسد لزوم شفاف‌سازی در این باره بیش از گذشته احساس می‌شود. پایگاه خبری احوال نیوز

انتهای پیام/*دیدگاهتان را بنویسید