اجتماعی استان اصفهان تصاویر چندر رسانه حقوق بشر دسته‌بندی نشده دین و اندیشه سیاسی فرهنگ و هنر مرکزی

کوروش محمدی و دغدغه همیشگی اش، نگرانی بابت کودکان کار و متکدیان

کوروش محمدی و دغدغه همیشگی اش، نگرانی بابت کودکان کار و متکدیان

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز ، در پنجاه و ششمین جلسه علنی شورای شهر اصفهان که در تاریخ ۹۷/۰۸/۲۷ برگزار شد کوروش محمدی در نطق خود اظهار داشت: نطق خود را به دلیل شروع فصل سرما و  وجود کودکان خیابانی و متکدیان عنوان میکنم.

وی بیان داشت: ما داریم ارقام نجومی برای معرفی اصفهان صرف میکنیم که برند شهری و گردشگری را در روز نکوداشت اصفهان مطرح کنیم.

اما هستند کسانی ک در این روز آواره اند و کارتن خواب هستند و مسکن ندارند که از آقای تهرانی میخواهم به تعهد خویش وفا کرده و  کمکی را که قرار بوده به  ساماندهی این امر اختصاص داده شود ، عملیاتی کنند.

محمدی گفت:  اهتمام سایر دستگاههای مرتبط و متعهد  در برنامه ساماندهی کارتن خوابها به انجام تکالیف و تعهدات خود و تامین اعتبارات مورد نیاز را میطلبم.

عضو شورای شهر اصفهان اظهار داشت: مرکزی که کارتن خوابها را نگه میدارد به لحاظ مالی و اعتباری کم اورده است و هر لحظه امکان دارد این افراد را رها کند.

همچنین وی تذکر دوم خود را به تسریع در احداث مرکز جامع آموزش و توانمندسازی افراد آسیب دیده اجتماعی اصفهان، اختصاص داد.

محمدی اظهار داشت: قرار بود تا نیمه اول سال ۹۷ مرکز جامع ایجاد شود که از شهردار تسریع احداث این مرکز را خواهشمندم چرا که وقت زیادی نداریم.

انتهای پیام/*

نظرات
 1. Mobicj

  درود بر شما جناب آقای دکتر کوروش محمدی عزیز
  همین که به فکر فقرا هستید خداوند روح پدر و مادرتان را بیامرزد.

 2. iagraEus

  جناب آقای دکتر کوروش محمدی عزیز
  اندک شمارند آنان که بدانند بر روی صحنه زندگی از برای چه آمده و وارسته و بند گسسته از خویشتن خویش، در گستره ای از کردارهای نیک، همگان را به انسانیتی اصیل رهنمون کرده باشند.‎
  آری، نمی‌توان نگفت و ننوشت از آنان که عهده‌دار پژواک مهرورزی شده‌اند، آنان که تردید را به تصمیم رسانده و جوانه های کوچک انسانیت را بی‌ خستگی پاسدار شده‌ اند.

 3. KamagraIcu

  استاد عزیز جناب آقای کوروش محمدی خداوند به شما خیر بدهد که همیشه در اصفهان به دنبال کاهش آسیب های اجتماعی بودید. خداوند به شما خیر دهد.
  خداوند منان را شاکریم که به ما نعمت قدردانی و تقدیر از عزیزانی را ارزانی فرموده که همواره با عزمی راسخ در جهت پیشبرد اهداف متعالی خود و مسئولیت پذیری در جایگاه خدمت رسانی به هموطنان ارجمند به شایستگی تلاش میکنند. درود خداوند بر شما که محبت و اخلاص را با تلاش بی نظیر خود به تصویر می کشید. در همین راستا برخود لازم میدانیم از تلاش و کوشش شما صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم. امید است در سایه عنایات ایزد منان موفق و موید باشید.

 4. LevitraEus

  جناب آقای دکتر کوروش محمدی بزرگوار
  خداوند منان را شاکریم که به ما نعمت قدردانی و تقدیر از عزیزانی را ارزانی فرموده که همواره با عزمی راسخ در جهت پیشبرد اهداف متعالی خود و مسئولیت پذیری در جایگاه خدمت رسانی به هموطنان ارجمند به شایستگی تلاش می کنند. درود خداوند بر شما که محبت و اخلاص را با تلاش بی نظیر خود به تصویر می کشید. در همین راستا برخود لازم میدانیم از تلاش و کوشش شما در جهت تلاش برای کودکان کار و ضعیف صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم. امید است در سایه عنایات ایزد منان موفق و موید باشید.

 5. Jerri

  شما یک انسان مهربان و دلسوز هستید و کمک امروز شما به کودکان کار ما این ویژگی شما را تایید می کند. از شما متشکرم که فردی صادق و سخاوتمند هستید.

 6. CialisPol

  تابلو نقاش را ثروتمند کرد

  شعر شاعر به چند زبان ترجمه شد

  کارگردان جایزه ها را درو کرد

  و هنوز سر همان چهار راه واکس می زند کودکی که بهترین سوژه شد .. !

 7. Kamagra

  من از خودگذشتگی و تمایل شما برای کمک به دیگران را تحسین می کنم. از صمیم قلبم از شما برای این کمک استثنایی و فکر بلندتان بسیار سپاسگزارم.

 8. IndiaPharmacy

  در چشم‌هایشان خیره شوی

  راز تلخی را می بینی

  مدت هاست

  بار غم را بسته اند…

  حسرت بازی‌های کودکی

  در دل‌های کوچکشان

  داغ مانده است.

  رؤیاهای شیرین

  در جور روزگار

  خاموش و خالی مانده اند…

  بست نشین پیاده روها هستند.
  درود خدا بر جناب آقای دکتر کوروش محمدی که به فکر این کودکان هستید و این خداوند شما را انتخاب کرده است و
  خداوند پدر و مادر شما را بیامرزد.

 9. Mexico

  بشتابید! بشتابید! فرصت طلایی برای پولدار شدن! اگر می‌خواهید لبخند یک کودک را توی بانک خدا پس انداز کنید تا مادام‌العمر بهتون شادی پرداخت بشه، بشتابید! تنها یک مداد هم کافیست.

 10. Amoxil

  خدا را شاکریم در سالی که گذشت به ما توفیق خدمت به هموطنان را عنایت کرد و این حاصل حمایت همه جانبه خیّرین و حامیان و نیز تلاش بی وقفه تمامی مددکاران پر تلاش بود.

  امید که با عنایت و لطف همیشگی خدای بی همتا و با کمک همکاران، و جناب آقای دکتر کوروش محمدی حامیان وخیّرین عزیز در سال جدید خدمات بیشتر و مفیدتری را به ایتام و قشر نیازمند جامعه ارائه دهیم.

 11. Doxycycline

  جناب آقای دکتر کوروش محمدی

  خدا را شاکریم در سالی که گذشت به ما توفیق خدمت به هموطنان را عنایت کرد و این حاصل حمایت همه جانبه خیّرین و حامیان و نیز تلاش بی وقفه تمامی مددکاران پر تلاش بود.

  امید که با عنایت و لطف همیشگی خدای بی همتا و با کمک همکاران، حامیان وخیّرین عزیز در سال جدید خدمات بیشتر و مفیدتری را به ایتام و قشر نیازمند جامعه ارائه دهیم.

 12. Propecia

  موسسات خیریه و نیکوکاران و حامیان بچه های بد سرپرست و بی سرپرست و خانواده های بی بضاعت اینروزها تلاش بیشتری دارند تا همه از زیبا و خوشی های سال نو و عید نوروز بهره مند شوند. کسانی بدون هیچ چشمداشتی در موسسه های خیریه مشغول به فعالیت هستند ، چه کادر اداری و رسمی و چه اعضای افتخاری موسسات خیریه و نیکوکاران و خیرین عزیز. حتما تبریک عید نوروز و سال نو برای حامی و نیکوکاران و خیرین فراموش نشود. به امید موفقیت جناب آقای دکتر کوروش محمدی عزیزم

 13. Amoxil

  انسانیت غذا دادن به گدا نیست!
  وقتی که اندازه آن گدا ،گرسنه باشی
  وغذایت را به او بدهی
  انسانی……
  درود و سلام بر دکتر کوروش محمدی مرد بزرگ و انسان متقی که افراد پائیم جامعه ی خود را نگاه می کند.

 14. Levitra

  به لحظۀ شادی دختر یا پسر محرومی فکر کنید که دفتر و مدادش را به دستش می‌دهند.
  می‌خواهید در ثواب آن لحظه شریک باشید؟

 15. Cipropil

  به جای اینکه به تاریکی دشنام بدهیم بهتر است شمعی بیفروزیم.

  دوست عزیزم موفقیتت را تبریک می‌گویم.

 16. Doxycycline

  می‌دونی تو هم می‌تونی به داداش?آبجیای? خودت کمک کنی، بدون ریا و داد زدن?.
  آهای!
  چجوری بگیم: هر کسی هر جور می‌خواد و هر جور می‌تونه، یاری بچه‌های بی‌بضاعت را فراموش نکنه.

 17. Raquel

  ۱. سخن حضرت امیر المومنین: دستی بر دل های دردمند و سرهای بی سامان بگذارید تا از سنگینی بار گناهان خود بکاهید
  ۲. ایمان دارم که کمک ناچیز من هم می تواند در رویاندن بذر امید و در دل یک همنوع اثرگذار باشد. باور دارم که می توانم در مطالعه و تحقیق طلبه، یا دانش آموز یا دانشجویی با معرفت، سهیم شوم>

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *