اجتماعی استان اصفهان حقوق بشر حوادث دسته‌بندی نشده دین و اندیشه فرهنگ و هنر

فرماندار جوان گلپایگان ، این شهر از مدتها قبل مهد فرهنگ ، علم و هنر بوده است،باید بدانید امثال مطهری نمی توانند مردم گلپایگان را درک کنند.

پایگاه خبری احوال نیوز: علی مطهری نسبت به ویدیوی منتشر شده از او در مراسم عید غدیر واکنش نشان داد و تاکید کرد این ویدیو تقطیع شده پخش شده است.

به گزارش پایگاه خبری احوال نیوز ،به نقل از ایسنا، علی مطهری با اشاره به انتشار ویدیویی از حواشی سخنرانی خود در گلپایگان، توضیحاتی را در این باره ارائه کرد. علی مطهری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:

«در سخنرانی گلپایگان به مناسبت عید غدیر حدود ۵۰ دقیقه درباره حدیث غدیر و مسئله امامت صحبت کردم و بعد حدود یک ربع درباره مسائل روز و پاسخ به سوالات. آن شخصی که در ویدیوی منتشر شده در فضای مجازی بعد از آنکه من تریبون را ترک کردم با تندی می‌گوید چرا درباره غدیر صحبت کردی و باید درباره گرانی پراید صحبت می‌کردی، می‌توانست قبل از آنکه صحبت من تمام شود سوال خود را شفاهاً یا کتباً مطرح کند اما چون هدف او و همکارانش تهیه آن ویدئو بود، بعد از آنکه من پایین آمدم نمایش خود را اجرا کرد و البته پاسخ درخور را دریافت نمود. هر کس ویدیو را کامل ببیند به سخافت انتقاد او که چرا در عید غدیر درباره غدیر صحبت کردی اذعان می‌کند ولی همه می‌دانیم که ویدیو را همراه با شیطنت‌هایی منتشر می‌کنند، از جمله صحبت از روحانیِ همراه من به میان آوردند، در حالی که من روحانیِ همراه نداشتم و وی یکی از حضار بود که به اقتضای مبارزه با ظلم و نفاق عکس‌العمل نشان داد.

صدا و سیما هم در بخش خبر ۲۰ و ۳۰ مانند همیشه ویدیو را تقطیع شده و هدفدار و ناجوانمردانه پخش کرد و انتقاد آن شخص را صرفاً مسئله گرانی پراید اعلام کرد نه این سوال عجیب که چرا در عید غدیر درباره غدیر صحبت کردی؟ و بعد نصیحت کرد، در حالی که خود صدا و سیما نیاز به نصیحت دارد.

البته انتشار این ویدئو برای آقای مطهری که دم از مردم و عدالت در روز عید غدیر می زند ، و با این برخورد ناشایست و ندادن جواب به مردم هیچ  اشکالی ندارد . چون همه ی مردم را بازی دادن  و اگر اعتراضی هم باشد از نظر مطهری همان نمایش است . مطهری  نمی داند تاریخ مردم گلپایگان را  ، در این شهر از قدیم علمایی وجود داشته و دارند که آقای مطهری انگشت کوچک آنها هم نشده و نخواهد شد. شاید در گلپایگان آن مردان بزرگ و دانشمند کم شده است که با بودجه ی بیت المال و هیئت همراه آقای مطهری به شهر گلپایگان برای صحبت از غدیر می رود. اقای مطهری علی (ع) اینگونه زندگی مرفه داشت ؟ آیا با پولهای بیت المال و دولتی برای سخنرانی به جاهای مختلف می رفت ؟ آقای مطهری بترسید از روزی که مردم دیگر به شما ذره ای اعتماد نداشته باشند.مردم دیگر آگاه هستند و فریب زندگی اشرافی و یک بام و دو هوا را نمی خورند. ضمنا به فرماندار جوان گلپایگان باید گفت ، که کمی در رابطه با گلپایگان تحقیق کن که این شهر در زمینه ی علم و فرهنگ سابقه ای بس طولانی دارد ، که آقای مطهری بخواهد بحث  غدیر را برای مردم فهیم و دانشمند این شهر عنوان کند.

فرماندار جوان گلپایگان ، این شهر از مدتها قبل مهد فرهنگ ، علم و هنر بوده است، امثال مطهری نمی توانند مردم گلپایگان را درک کنند. آیا در شهر گلپایگان خطیب توانا نیست که باید وقت فرمانداری را برای ایشان خرج کنید ؟

آقای مطهری شما که نماینده مردم تهران آن هم نماینده مردم خیابان ولی عصر به بالا هستید نباید به این شهروند جواب بدهی ،  که چرا قیمت پرایدو ….. این همه بی حساب و کتاب است ، فعلا عید شما همان رانتهایی است که بدون هیچ گونه واهمه ای نماینگیها و دلالان و….برای خود قیمت تعیین می کنند و شما خود را به اطلاعی می زنید. شما که اصلا پراید سوار نمی شوید که درد مردم طبقه پایین جامعه را بفهمید. همراهان شما هم باید عکس تحویل بگیرند و خود رادر گونی ببینند . بله آقای مطهری اگر این حرف را کسان دیگری زده بودند الان از آنها شکایت نمی کردی ، و همه را به زندان نمی انداختی . وکیل شما از گلپایگان خارج نمی شد تا سزای عمل حرف خود را در زندان بفهمند. آقای مطهری شما برای یک شعار در رابطه با فوت هاشمی در استخر فرح ، چقدر بزرگ نمودی ، اما مردمی را که حرف دلشان را میزنند ، در گونی می کنید. شما که از افراد با ژن خوب هستید، باید عکس تحویل بدهید و انسانها را در گونی کنید. فاین تذهبون ؟

نظرات
0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x