اجتماعی استان اقتصادی حوادث

واکنش معاون به پشت پرده استیضاح وزیر کار پشت خواسته برخی نمایندگان استدلال صحیحی نیست / موارد مطرح شده برای استیضاح وزیر کار عمق ندارند

واکنش معاون به پشت پرده استیضاح وزیر کار

پشت خواسته برخی نمایندگان استدلال صحیحی نیست / موارد مطرح شده برای استیضاح وزیر کار عمق ندارند

خبرگزاری فارس: پشت خواسته برخی نمایندگان استدلال صحیحی نیست / موارد مطرح شده برای استیضاح وزیر کار عمق ندارند

معاون رفاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: نمی دانم در چند ماه گذشته چه اتفاقی در اقتصاد افتاده که مقصرش وزارت کار بوده که حال مجلس باز آقای ربیعی را برای پاسخگویی و استیضاح به مجلس فراخوانده است.

به گزارش پایگاه خبری احوال نیوز،دکتر احمد میدری معاون رفاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شب در برنامه پایش شب گذشته در پاسخ به اینکه پیش بینی شما از نتیجه استیضاح چیست، گفت: امیدوارم هر چه خیر مردم است پیش آید، خود دکتر ربیعی زیاد نگران نیست . خیلی تعجب آور است این استیضاح من فکر نمی‌کنم در تاریخ مجلس ایران این مورد وجود ندارد که یک وزیر در یک سال سه بار از مجلس رای اعتماد گرفته باشد ، نمی‌دانم در چند ماه گذشته چه اتفاقی در اقتصاد افتاده که مقصرش وزارت کار بوده که حال مجلس باز آقای ربیعی را برای پاسخگویی و استیضاح به مجلس فراخوانده است .

وی گفت: من خودم نماینده بودم، وقتی می‌خواستیم وزیری را استیضاح کنیم، یک جزوه 50 – 60 صفحه‌ای برای آن وزارت می فرستادیم و مشکلات و محورهای استیضاح را ریز به ریز می‌نوشتیم ، الان یک صفحه سوال برای ما فرستاده شده و ما نمی‌دانیم عمق این سوالات چیست.

معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: استیضاح قبلی را که مرور کردیم فقط یک نماینده بود که با عدد و رقم صحبت کرد که آن اعداد و ارقام نیز قابل تامل است، در استیضاح کنونی سوالاتی که برای ما فرستاده شده کلی است و هیچ استدلالی ندیدیم ، آن قدر این سوالات و موارد استیضاح کلی و مبهم است که باید برویم در صحن مجلس و تازه ببنیم، جریان چیست.

میدری در واکنش به این سوال که نمی‌دانید یا نمی‌خواهید بگویید پشت استیضاح چه جریانی است با خنده از پاسخ به این سوال طفره رفت و گفت: خیلی وقت‌ها منطق صحیح و خواسته درستی از طرف نمایندگان وجود ندارد، ولی این قضاوت را نماینده‌ها واگذار می‌کنم که تصمیم بگیرند، استدلال و خواسته کدام نماینده صحیح است.

این اقتصاددان افزود: برخی مواقع نماینده‌ها چون محل رجوع مردم هستند و مردم دنبال شغل هستند و اسم وزارتخانه ما کار است، به ما رجوع می کنند البته باید بدانیم ایجاد شغل به کل اقتصاد مربوط و نه وزارت کار به تنهایی است.

فارس

انتهای پیام/*

نظرات
0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x