اجتماعی حوادث خوزستان

اعترافات جدید عامل آتش سوزی قهوه خانه اهواز

اعترافات جدید عامل آتش سوزی قهوه خانه اهواز

عامل حادثه آتش سوزی قهوه خانه نوارس در اهواز که منجر به مرگ ۱۱ نفر شد در اعترافات جدید خود عنوان کرد که بعد از دستگیری متوجه فوت ۱۱ نفر شده است.

آتش‌سوزی قهوه‌خانه اهواز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث امروز
به گزارش پایگاه خبری احوال نیوز از وداد (سکوی اجتماعی خبر)

مهر، عامل آتش سوزی قهوه خانه ای در اهواز که اقدام وی منجر به فوت ۱۱ نفر و مجروح شدن تعدادی شده است، در اعترافاتی که از یکی از شبکه های تلویزیونی پخش شد، اظهار کرد: من محمد محزون نژاد متولد ۱۳۸۰ هستم. من و شوهرخاله ام دچار یک مشکل شخصی شدیم و او توهین هایی به من کرد و من در آن شب در حالت عادی خودم نبودم. رفتم سمت قهوه خانه و در ورودی آن بنزین ریختم و فرار کردم.

وی ادامه داد: وقتی دستگیر شدم تازه متوجه شدم که چه اتفاقی افتاده است و ۱۱ نفر کشته و تعدادی هم مجروح شده اند. بابت این مسئله پشیمان هستم و این کار من بسیار اشتباه بود.

محزون نژاد بیان کرد: انتظار دارم بعد از این حادثه بین اقوام من و اقوام فوتی ها و مجروحان اختلافی پیش نیاید چون من به صورت شخصی دست به این اقدام زدم و کسی من را به این کار ترغیب نکرد و صرفاً مسئله شخصی بود.

عامل آتش سوزی قهوه خانه نوارس گفت: واقعاً اطلاع نداشتم چنین اتفاقی رخ می دهد و اینکه تعدادی کشته و مجروح شوند. یکی زن و بچه داشت، دیگری خواهرانش را سرپرستی می کرد. واقعاً هدفم این نبود که چنین اتفاقی رخ دهد.

وی تأکید کرد: ای کاش قبل از اینکه دست به آتش زدن قهوه خانه می زدم، موضوع را با بزرگان فامیل در میان می گذاشتم تا مشکل را حل کنیم ولی متأسفانه اعصابم به هم ریخت و تصمیم درستی نگرفتم.

ساعت یک بامداد روز چهاردهم فروردین در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع آتش سوزی در یک قهوه خانه ای در شهرستان اهواز در ساعت حدود یک بامداد، بلافاصله مأموران پلیس و نیروهای امدادی در محل حادثه حاضر شدند.

در این حادثه ۱۱ نفر کشته و چندین نفر دیگر مجروح شدند که توسط نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شدند.

به فاصله چهار ساعت مظنون این حادثه دستگیر شد و به سرعت به آتش زدن این قهوه خانه اعتراف کرد. فرد دستگیر شده یک جوان ۱۷ ساله است که به علت اختلاف با مدیر قهوه خانه که شوهر خاله وی به شمار می رود، دست به این اقدام زده است.

متهم بعد از دستگیری به اقدام جنون آمیز خود اعتراف و بازسازی صحنه جرم نیز در محل در صبح همان روز انجام شده است.

 

نظرات
0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x