اقتصادی سیاسی

دومین سوال از رییس‌جمهور به کمیسیون اقتصادی رسید

یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از ارجاع دومین سوال از رییس‌جمهوری با موضوع وضعیت نابه‌سامان بازار ارز به این کمیسیون خبر داد و گفت که بعد از ظهر امروز نیز جلسه‌ای با حضور رییس کل بانک مرکزی جهت بررسی گزارش‌ها و اقدامات صورت گرفته درمورد وضعیت موسسات مالی و اعتباری در کمیسیون اقتصادی تشکیل می‌شود.
احمد انارکی محمدی  با اشاره به ارجاع دومین سوال از رییس‌جمهوری از سوی کمیسیون اقتصادی مجلس اعلام کرد: پس از آن‌که سوال تعدادی از نمایندگان درمورد وضعیت موسسات مالی و اعتباری از سوی هیات رییسه اعلام وصول و برای رسیدگی به کمیسیون اقتصادی مجلس ارجاع شد، روز گذشته نیز دومین سوال تعداد دیگری از نمایندگان با محوریت مسائل اقتصادی توسط هیات رییسه اعلام وصول و کمیسیون اقتصادی ارجاع شده است.
به گزارش پایگاه خبری احوال نیوز ، وی با بیان این‌که دومین سوال نمایندگان از رییس‌جمهور به موضوع بازار ارز مربوط است، خاطرنشان کرد: این سوال با حدود یکصد امضاء تقدیم هیات رییسه شده بود و هم‌اکنون برای رسیدگی به کمیسیون اقتصادی مجلس ارجاع شده تا در نوبت رسیدگی قرار گیرد.
نماینده اصلاح‌طلب مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین در پی برگزاری جلسه هفته قبل کمیسیون اقتصادی جهت رسیدگی به سوال تعدادی از نمایندگان مجلس از رییس‌جمهور در مورد وضعیت و ساماندهی موسسات مالی و اعتباری، بعد از ظهر امروز نیز جلسه دیگری در این راستا برگزار می‌شود.
گزارش سیف درباره آخرین اقدامات در مورد موسسات مالی و اعتباری
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یادآور شد: این جلسه از ساعت ۱۴ امروز در کمیسیون اقتصادی برگزار می‌شود و گزارش بانک مرکزی در خصوص آخرین اقدامات مرتبط با سپرده‌گذاران موسسات مالی و اعتباری بررسی و ارزیابی خواهد شد.
انارکی محمدی در پایان خاطرنشان کرد: در این جلسه آقای سیف رییس کل بانک مرکزی به نمایندگی از دولت به ارائه گزارش به کمیسیون اقتصادی خواهد پرداخت.
منبع: ایلنا
نظرات
0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x