اقتصادی

ثبت ۲۳ میلیون شماره شبا بانکی توسط مشمولین در سامانه سهام عدالت

مشمولین سهام عدالت

ثبت ۲۳ میلیون شماره شبا بانکی توسط مشمولین در سامانه سهام عدالت

مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: تاکنون ۲۳ میلیون مشمول شماره شبا خود را در سامانه سهام عدالت ثبت کرده‌اند.
به گزارش احوال

جعفر سبحانی با اشاره به ثبت مشمولان سامانه سهام عدالت اظهار داشت: تا به امروز حدود ۲۳ میلیون نفر شماره شبای خود را در سامانه سهام عدالت به ثبت رسانده‌اند و از میان ۴۹ میلیون نفر مشمول بیش از ۳۳ میلیون نفر از طریق سامانه صورت حساب دریافت کرده‌اند.
وی با اشاره به اینکه ۹۶ درصد افرادی که شماره شبای خود را به سامانه سهام عدالت وارد کرده‌اند شماره حساب آنها صحیح بوده، تصریح کرد: مشمولینی که شماره آنها در سامانه تأیید شده در صفحه شخصی مربوط به اطلاعات سهام اول قرار داده شده است، از این میان حدود ۴ درصد شماره حساب نادرست به سامانه وارد کرده‌اند که به علت شخصی نبودن شماره حساب یا مسدود بودن آن از طریق سامانه سهام عدالت برای این افراد پیامک ارسال شده و در صفحه شخصی صورت حساب نیز عدم تأیید صورت حساب به این افراد یادآوری شده است که این امکان وجود دارد تا شماره حساب خود را تصحیح و مجدداً به سامانه ارائه دهند.
سبحانی با بیان اینکه فاز دوم سهام عدالت در نیمه دوم سال جاری آغاز می‌شود، عنوان کرد: در سری دوم ثبت نام سهام عدالت افرادی که دارای برگه سهام بدون ثبت نام نهایی هستند در اولویت قرار دارند.
مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی اذعان داشت: هیچ پیامکی به جز پیامک تأیید یا عدم تأیید شماره حساب، از سوی سامانه سهام عدالت برای مشمولین ارسال نشده است.
انتهای پیام
نظرات
0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x