متاسفانه طرح تشکیل دو وزارتخانه جدید در مجلس کلید خورد

پایگاه خبری احوال نیوز : هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی طرح تشکیل دو وزارتخانه جدید را برای طی مراحل قانونی اعلام وصول کرد.

به گزارش پایگاه خبری احوال نیوز ، به نقل از مهر، در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی سه طرح و یک سوال نمایندگان از سوی هیات رئیسه اعلام وصول شد.

بر این اساس طرح اصلاح موادی از قانون آیین دادرسی کیفری، طرح تشکیل وزارت آب، انرژی و محیط زیست و طرح ادغام سازمان های اورژانس، مدیریت بحران و هلال احمر و تشکیل وزارت مدیریت بحران از سوی هیات رئیسه مجلس اعلام وصول شد.

هیات رئیسه خانه ملت همچنین سوال ملی رضا انصاری نماینده مردم داراب از وزیر علوم تحقیقات و فناوری در خصوص برنامه این وزارتخانه برای ساماندهی دانشجویان دوره دکتری و نیز اعلام انصراف حسین مقصودی نماینده مردم سبزوار از طرح سوال خود از وزیر نیرو در خصوص خرید کالای ایران در این وزارتخانه را نیز اعلام وصول کرد.باید یاد آوری کرد دولت به جای اینکه از هزینه های جاری کشور کم نماید و بیشتر به مردم برسد متاسفانه به دنبال بیشتر کردن بوروکراسی اداری می باشد تا حل مشکل جامعه و یا مردم. با تشکیل هر وزارت خانه ی جدید چقدر هزینه بر دوش نظام جمهوری اسلامی در بر دارد و آیا هر چه وزارت خانه ها بیشتر شده است مشکلی از مردم و کشور حل شده است و یا برعکس ؟ قابل نوجه نماینگان مجلس

 

انتهای پیام/*دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *