اجتماعی استان بین الملل تصاویر تهران چندر رسانه سیاسی مرکزی

پیام تبریک فرمانده گردان امنیتی انصار به مناسبت هفته بسیج

دکتروحید شکاری درپیامی فرارسیدن هفته بسیج رابه بسیجیان انقلاب اسلامی وخانواده محترم شهدا ومقام

معظم رهبری (مدظله العالی) وملت شریف ایران تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

دکتروحید شکاری پیام تبریک فرارسیدن هفته بسیج راصادر کرد.

متن پیام به این شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر شیران روز و سلام بر پارسایان شب؛همانانی که سربازان امام زمان(عج) و پشتیبان اسلام و مستضعفان سراسر جهان هستندو سلام بر بسیجیان سلحشور؛همان پاکباختگانی که زیباترین شعر تاریخ را سروده و زیباترین حماسه فداکاری را آفریدند.

بسیجی یعنی ارزش، هفته بسیج در حقیقت فرصت و بهانه‌ای برای زنده نگه داشتن ارزشها و روحیه بسیجی در آحاد ملت مخصوصاً جوانان پرشور و مدافعان عاشق صادق است.

نهاد انقلابی و اسلامی بسیج برگرفته از بطن و متن مردم است که با تدبیر تاریخ ساز و آینده نگرانه حضرت روح الله( رحمت الله علیه) در ۵ آذر ۵۸ تاسیس گردید .

به اذن خداوند این شجره طیبه یکی از مهم‌ترین مولفه‌های قدرت راهبردی نظام در بازدارندگی و اقتدار دفاعی انقلاب اسلامی و نیز موتور محرکه پیشرفت همه جانبه کشور در پروژه های ناامید سازی دشمنان اسلام و انقلاب و دیوار مستحکمی در مقابله با انواع نفوذ های بی امان دشمنان از جمله آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی در عرصه‌های سیاسی و اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی و امنیتی و … می باشد که با این عملکرد درخشان الگویی برای دیگر کشورها و آزادی خواهان و ظلم ستیزان جهان قرار گرفت.

اینجانب دکتروحید شکاری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران بسیجی سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به تمامی بسیجیان غیور و مخلص ایران اسلامی تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای همه عزیزان سعادت، سربلندی و تداوم توفیق مسئلت می‌نماییم.

ومن الله التوفیق

دکتروحید شکاری دبیرکل نهادبین المللی صلح وسازش استان تهران

فرمانده گردان امنیتی تیپ انصار

عضوشورای وحدت نیروهای وحدت انقلاب

عضو شورای مجمع رهروان امربه معروف شهدای تهران

شیوا انصاری

انتهای پیام /*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *