اجتماعی استان اصفهان تصاویر فرهنگ و هنر مرکزی

اصغر عالمیان: با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی استادان نقشی بسیار برجسته و حساس در فرآیند ایجاد و پرورش قوه عاقله کشور بر عهده دارند

اصغر عالمیان: با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی استادان نقشی بسیار برجسته و حساس در فرآیند ایجاد و پرورش قوه عاقله کشور بر عهده دارند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

مدیرکل فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با تأکید بر استاد همیار فرهنگ گفت: استادان می‌توانند در برنامه‌های حوزه فرهنگی نقش مؤثری در تأثیرگذاری و جهت‌دهی دانشجو داشته باشند، همان‌گونه که در تشکل‌ها و کانون‌های فرهنگی، استاد مشاور نیز حضور داشته و قادر است دانشجویان را در فعالیت‌های فرهنگی راهنمایی کند.
مجتبی جعفری اضافه کرد: کرسی‌های آزاداندیشی، نمونه‌ای موفق از رهنمود رهبری در دانشگاه است که در این فعالیت‌ها دانشجو و استادان در کنار هم همکاری می‌کنند و هر سال این امر در حال گسترش است. رویداد بزرگ مشق امید نیز رویداد دیگری بوده که در دانشگاه در حال اجراست که مسائل و معضلات خرد و کلان در مناطق مختلف توسط دانشگاه شناسایی‌شده و دانشجو در کنار استادان قرار گرفته و برای حل این چالش‌ها راه‌حل آکادمیک ارائه می‌دهد. ازاین‌رو استادان نقش محوری در همه فعالیت‌های دانشجویی را خواهند داشت.
استادان به عنوان پل ارتباطی دانشگاه و دانشجو هستند
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان نیز با اشاره به نقش استادان در دانشگاه بیان کرد: استاد به عنوان پرورش‌دهنده نسل آینده کشور، نقش کلیدی و محوری داشته و نیاز است در متن ایده‌پردازی فعالیت‌های فرهنگی قرار بگیرند؛ زیرا به عنوان پل ارتباطی دانشگاه و دانشجو هستند.
اصغر عالمیان با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی تشریح کرد: استادان نقشی بسیار برجسته و حساس در فرآیند ایجاد و پرورش قوه عاقله کشور بر عهده دارند. مشکلات امروز و فردای کشور باید عالمانه حل شود و این مهم با کمک استادان انجام خواهد شد.

مهدی جمشیدی

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *