اجتماعی استان تصاویر دین و اندیشه فرهنگ و هنر

پاچه‌خواری اجساد متعفن سیاسی را کنار بگذارید! / عجمیان؛ معیار حق و باطل!

پاچه‌خواری اجساد متعفن سیاسی را کنار بگذارید! / عجمیان؛ معیار حق و باطل!

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

رهبر انقلاب: «میدان میان غزه و اسرائیل نیست، بلکه میدان حق و باطل است.»
پدر شهید فتنه ززآ، نماد مستضعفین، آنتن زنده تلویزیون را با بغض، بدون اینکه اعتراضش را کامل بگوید، ترک می‌کند. برنامه‌ساز و مجری برنامه‌ که فکر می‌کنند، خانواده شهدا، ملعبه دست آن‌هاست، در برابر او جبهه می‌گیرد و به حالت مناظره با او یکی به دو می‌کند.
اینجا دیگر دعوا، دعوای پدر شهید با ولایتی یا مجری نیست، میدان حق و باطل و نبرد تاریخی مستضعفین با مستکبرین است. مستکبرینی که در برج عافیت خود، با دخالت در پرونده قتل سیاسی یک کارگر مظلوم، تا کنون نه تکذیب کرده‌اند و نه توضیحی داده‌اند…
خانواده شهید، تزئین کننده‌ی صحنه و پر کننده آنتن شما نیست. مستضعفین و شهادت دو عنصر مهم در دال انقلاب اسلامی است و یک رسانه‌ی انقلاب اسلامی، باید جانبدار خانواده شهید مستضعف باشد تا اینکه محل احیای اجساد سیاسی عافیت‌طلب!
خلاصه اینکه میدان نبرد حق و باطل، از فلسطین تا همینجا، اطراف ما در ساختار جمهوری اسلامی وجود دارد!

پاچه‌خواری اجساد متعفن سیاسی را کنار بگذارید!
از این هرزگان عالمِ سیاست، بخاری بلند نمی‌شود و طبق معمولِ بزنگاه‌های فتنه، زیر پای شما را خالی می‌کنند و تنها، کسانی از جان مایه می‌گذارند که نه‌تنها سهمی نگرفته‌اند که باقی‌مانده‌ی سفره را نیز طلب نمی‌کنند و برایشان عار است!
برای مصلحت اشخاص و حفظ آبروی مفتضحان سیاسی، دور انقلاب اسلامی را از دلسوزان و ولی‌نعمتان خالی نکنید. تا دیر نشده، ولایتی را مجبور کنید که از خانواده شهید عذرخواهی و از دلشان درآورد که اگر چنین نشود، دیگر کسی حاضر نیست، یک خط به روی جگرگوشه‌اش بیفتد!

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *